Wpis z mikrobloga

Panowie, już za... [ostentacyjnie spogląda na drogi zegarek] niecałe trzy godziny mecz Szkocja - Anglia. Mecz wielki, starcie historyczne, powiedziałbym że daleko wykraczające poza świat piłki. Panowie [spogląda na kolegów w studiu], ja myślę, ja sądzę, że przed pierwszym gwizdkiem sędziego Lahoza musimy pewne rzeczy uwypuklić, uplastycznić naszym widzom. Szkoci to naród dumny. To naród, który od pokoleń walczy o odzyskanie niepodległości, o własną suwerenność [robi poważną minę]. My pamiętamy film Braveheart, wspaniałą rolę Mela Gibsona. I to waleczne serce, które biło dla całego narodu, zabije także dziś, gdy tysiące kibiców Tartan Army staną ramię w ramię, dumnie i z wypięta piersią [sam teatralnie się wypina i spogląda wprost na kamerę] zaśpiewają O flowah o'Scotlan' [uśmiecha się, chwytając Smokowskiego za rękę]. Ale panowie, jeszcze słówko o jutrzejszym meczu w Sewilli. Ja wiem, ja jestem tego pewny, że naszej kadrze brakuje tego walecznego serca, tego naszego Turbo Grosika, który zawsze dawał z siebie serducho. Kamilu, jesteśmy z tobą.
#mecz #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, już za... [ostentacyjnie spogląda na drogi zegarek] niecałe trzy g...

źródło: comment_1624033707ulyUmDoc4EHw7pyoSQCNQy.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
@aut91:

Mateusz, ale ja ci powiem tako jedno rzecz... My tu lubimy rozmawiać, my lubimy eee poliemikie. Ty tu chwalisz eee Szko? Szkotów jakoby to zalążek historii futbolu był. Ja ci pragnę kolego przypomnieć, że kto wynalazł krycie strefowe? Brawo Romku, była to eee dumna Italia. Kto udoskonalił gre w defenzywie? Brawo, także Italia... Ale co, że krycie to też eee defenzywa? I że Italia dawno nic nie wygrała?! Nie no
m.....e - @aut91: 

Mateusz, ale ja ci powiem tako jedno rzecz... My tu lubimy rozmaw...

źródło: comment_1624034296i7oJ34G7XTP2nTdbXk45GD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz