Wpis z mikrobloga

@Jazda_z_degeneratami:

Sam twój nick wystarczy, żeby uznać, że nie jesteś bezstronny.

Ludzi, którzy się z tobą nie zgadzają i minusują twoje idiotyczne komentarze, nazywasz zboczeńcami. To tyle, co do obiektywizmu.

Co do logiki i faktów, bez cienia zażenowania użyłeś idiotycznego ad naturum, "że heteroseksualizm jest naturalny", tak jakby homoseksualizm nie był albo miałoby to jakiekolwiek znaczenie.

Co do prawdy - łykasz jak pelikan i wykopujesz znaną z nieograniczonej kłamliwości fundację Godek.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: wykopałem informacje ze jakis lewak wszedl i potajemnie nagrywał spotkanie - GDZIE TU JEST BZDURA?

W DRUGIM:
"Zbigniew Izdebski, znany seksuolog chętnie cytowany w mediach, jest postacią zdecydowanie przychylną tęczowym środowiskom. Tym bardziej ciekawe jest, co mówi o zwyczajach homoseksualistów."

CO TU JEST BZDURĄ?
  • Odpowiedz
wykopałem informacje ze jakis lewak wszedl i potajemnie nagrywał spotkanie - GDZIE TU JEST BZDURA?


@Jazda_z_degeneratami: ??? O czym ty mówisz? To nie jest znalezisko, które linkuję.

W DRUGIM:

"Zbigniew Izdebski, znany seksuolog chętnie cytowany w mediach, jest postacią zdecydowanie przychylną tęczowym środowiskom. Tym bardziej ciekawe jest, co mówi o zwyczajach homoseksualistów."

CO TU JEST BZDURĄ?


Tak jak mówiłem: fragment po już i tak kłamliwym zdaniu: "Gdzie szukają przyszłych partnerów? Wśród
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Aha, czyli wszystkie zdania zawsze muszą sie zgadzac w 10000%? na dowód że propaganda LGBT jest skierowana do dzieci moge ci dac fakty takie jak bajeczki z netflixa ktore ostatnio byly na wykopie, oraz miiesiąc LGBTQ pride organizowanym przez disneya ktory to jest skierowany do lduzi mlodych, co tu nie jest prawdą?????????
  • Odpowiedz
@Jazda_z_degeneratami:

Aha, czyli wszystkie zdania zawsze muszą sie zgadzac w 10000%?


Jeśli połowa artykułu, do którego pierwsza część jest wstępem, to wierutne bzdury, to tak, cały artykuł jest bzdurny.

na dowód że propaganda LGBT jest skierowana do dzieci moge ci dac fakty takie jak bajeczki z netflixa ktore ostatnio byly na wykopie, oraz miiesiąc LGBTQ pride organizowanym przez disneya ktory to jest skierowany do lduzi mlodych, co tu nie jest prawdą?????????
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: ale ja tak nie napisałem CZLOWIEKU! czy kmam sprawdzić kazdy Twój wykop i kazdy tekst czy slowo w slowo wszystko sie w nim zgadza i jest prawdą? moge to zrobic ale za kazde klamstwo w tekscie ktore wykopales zaplacisz mi 10zł bo za darmo tego nie bede robił.
  • Odpowiedz
@Jazda_z_degeneratami

ale ja tak nie napisałem CZLOWIEKU!


Ale czego? Tych cytatów, które tu zamieściłem za pomocą kopiuj-wklej?

czy kmam sprawdzić kazdy Twój wykop i kazdy tekst czy slowo w slowo wszystko sie w nim zgadza i jest prawdą?


Czy ja mam napisane na profilu jak ważna jest dla mnie prawda? Ale jak znajdziesz to spoko, przeproszę, a nie będę kręcił fikoły.
  • Odpowiedz