Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Jaki teraz mecz oglądamy? Italia - Szwajcaria, zgadza się. I kto strzelił eee gola? Locatelli, a wcześniej nieuznany Kie...? Kieliniego, tak jest. Panowie nie ukrywajmy, że to Squadra Azurra jest głównym faworytem do czempionatu. Serie A to eee od zawsze była liga, w której grali najlepsi zawodnicy świata, jak ja. I to tam powstały najlepsze taktyki. Co proszę? Tomeczku, ty mówisz że to katenaczio to furory nie robi, a w ogóle to eee kolońska szkoła trenerów TOP tak? Ja ci przypomnę, że tyś po pierwszym eee meczu Szwajcarów mówił, że oni wyjdą na Italię i zrobią einz, zwei, drei. No, no, tak było, pamiętam. Ale panowie, ja właśnie dlatego sięgnąłem po eee trenera z długoletnim doświadczeniem w Serie A, aby tą myśl zdołał przekazać naszym eee rep...? Reprezentantom. Co proszę, Mateusz? Ale jak, że nie widać efektów?! I że w sobotę to La Liga pokaże swoją wyższość?! No nie, panowie... tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #kanalbekowy
źródło: comment_1623871561GhM5zlZibzh0ESpzhuD1ad.jpg
  • 3
@Tak-tak-to-ja: poprawiłem:

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Jaki teraz mecz oglądamy? Italia - Szwajcaria, zgadza się. I kto strzelił eee gola? Locatelli, brawo Romku. A wcześniej nieuznany Kie...? Kieliniego, tak jest. Panowie nie ukrywajmy, że to Squadra Azurra jest głównym faworytem do czempionatu. Serie A to eee od zawsze była liga, w której grali najlepsi zawodnicy świata, jak ja. I to tam powstały najlepsze taktyki. Co proszę? Tomeczku, ty