Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Emigracja do Finlandii? Jest to możliwe dla przeciętniaka, bez jakichś szczególnych umiejętności itp. Jedynie z angielskim. Widzę, że jest trochę ofert dla operatorów CNC, trzeba by się zatrudnić i nabrać doświadczenia w PL.

Co to za kraj, ludzie, nastawienie do imigrantów?

Ogólnie idealnie byłoby:
- na ile to możliwe spokój w pracy i normalne podejście do człowieka
- móc złowić sobie rybkę w jeziorze za miedzą i zrobić z niej obiad
- łatwy dostęp do podstawowych produktów spożywczych i samodzielnego gotowania prostego, zdrowego jedzenia
- możliwe tanie i bezproblemowe utrzymania samochodu

#emigracja #finlandia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c9da65174cfe000abe8dee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@Testuje_Toster: No ok z tym autem też coś tam potrafię samodzielnie zdziałać, nie jest to najważniejsze. Poza tym myślę, że będę w stanie kupić max 5 letni segment B do roku?

Biorę pod uwagę w sumie pod uwagę, Norwegię, Szwecję, Finlandię pod uwagę. Potrzebuję przez najbliższe 5 lat głównie odkładać na jakąś kawalerkę gdzieś w Chorwacji, Włoszech itp.

Dlatego zależy mi przede wszystkim na tanim w stosunku do zarobków mieszkaniu, jedzeniu.
  • Odpowiedz
Życie w Finlandii ostatnio mocno drożeje. Może to wina PiS. Stawki w miarę na przeżycie i coś odłożysz. Ratują tylko nadgodziny, ale ile można. Może Norwegia ma więcej do zaoferowania. Ja po 14 latach daje sobie spokój z tym krajem. W Niemczech widziałem ciekawsze oferty i z darmowym zakwaterowaniem. A to tutaj nie należy do najtańszych
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania że swojego doświadczenia powiem, że jeśli to co wymieniłeś to dla Ciebie priorytety, to Finlandia jawi się jako kraj idealny dla Ciebie. Znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Jeśli nie przygniecie Cię wiele innych minusów, które są także. Powodzenia.
  • Odpowiedz