Wpis z mikrobloga

@Back_Space: witam Blacka, jak tam po urlopie? widziałem że była sankcja za multikonto, jak to jest, jak dostajesz banicję i tworzysz drugie konto z drugiego mejlo to też dają bana? z ciekawości pytam
  • Odpowiedz
@#!$%@?: chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ja bana miałem bardzo dawno temu (rok i miesiąc temu z tego co teraz czytam w danych konta). Poza tym z tego co wiem, za multi dają perma, więc no gdybym to był ja, to bym nie wrócił xD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: nie wiem czy banują na stałe czy nie, ale na moim profilu masz jasno napisane, że bana dostałem bardzo dawno temu (ponad rok temu). Więc to nie ja.

No chyba że sugerujesz że bana miałem na cały rok. Dostałem gdy wybuchła pandemia i teraz wróciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Back_Space: Nie opowiadaj byku, dostałeś bana na 3 miesiące, mam nawet napisane do Ciebie w tym samym dniu :-). jak chcesz mogę dać screena. Później wleciał po twoim banie troll na tag, i myślałem że to ty, bo gość pisał podobnie do Ciebie, i w miedzy czasie sprawdziłem i dostałeś przedłużonego bana za multikonto ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masz też 3 miesiące nie aktywne więc łatwo
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Kolego nie rozumiem o co ci chodzi. Bana miałem tylko raz w życiu i to ponad rok temu, czego dowodem jest informacja na moim profilu (ikonka "banan"). Pomyliłeś mnie z kimś, więc może nie zawracaj mi dupy i mi nie insynuuj czegoś co mnie nie dotyczy. Zawsze tak zaczepiasz obcych ludzi w internecie i ich oczerniasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Back_Space: Co złego to nie ja Back, nie zaczepiam i nie obczerniam tym bardziej że Cie przywitałem po twojej nieobecności na tagu :) a zwróciłem uwagę bo kojarzę Cie z kilku wątków gdzie próbowałeś wcisnąć że białe to czarne a czarne to białe :) Back na dziś kończę i do usłyszenia niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: To po prostu odnośnik do mojego pierwszego komentarza do ciebie. Przykro mi, ale pomyliłeś mnie z kimś :)
Koniec dyskusji, bo w sumie nie ma po co.
  • Odpowiedz