Wpis z mikrobloga

Panowie, po tym meczu nurtuje mnie jedna myśl. Niemiecki szkoleniowiec, wybitny taktyk, Thomas Tuchel, został oddalony z wielkiego klubu z ambicjami jakim jest PSG(mówi po francusku), prezes Nasser Al-Khelaifi nie dał mu kredytu zaufania i z nowym rokiem musiał odejść z klubu. Ale Roman Abramowicz, wielki filantrop niebieskich, inaczej zwanych The Blues (łapie za rękę), tak, to właśnie na Stamford Bridge trener Tuchel dostał szansę i w kilka miesięcy, może 3, może 4, zrobił najlepszą drużynę w Europie, a być może na całym świecie. To on pozbierał grajków, piłkarzy i stworzył maszynę, maszynę która nie przegrywa, która jest solidna, która jest wybitna. Panowie, dążąc do meritum, ja chce tylko powiedzieć, że w kilka miesięcy można stworzyć drużynę, która będzie wygrywać największe trofea, a niestety Paulo Zousa w takim samym okresie bawił się formacjami, odwołał podstawowych zawodników jak doświadczony Kamil Grosicki, tak Panowie, tego grosika, na którego mogliśmy liczy od lat, tego grosika, który ma przeszło 80 meczów w barwach Reprezentacji Polski, tego który grał w największych ligach Europejskich, tego który w najbardziej dramatycznych momentach da z wątroby i włączy to swoje turbo, popędzi skrzydłem i wrzuci piłkę w środek pola dla lepiej ustawionych kolegów, (obniża głos) ale niestety, w tym meczu nie mieliśmy skrzydeł , nie mieliśmy obrony, nie mieliśmy sytuacji, byliśmy spóźnieni do piłek. Mimo że grało nas 11, potem 10 (łapie znowu za rękę), to graliśmy bez twarzy, bez zawodników, graliśmy jak amatorzy. Należy to sobie uplastycznić i powiedzieć na głos, ze Reprezentacja została zmarnowana po lepszych występach za selekcjonera Jurka Brzęczka, że nie widać tej współpracy wypracowanej przez lata, że wszystkie linie formacji zawiodły, a Reprezentacja Polski na ten moment nie istnieje arenie międzynarodowej. (patrzy prosto w kamerę) Mam nadzieję, że chłopaki wezmą się w garść i apeluję do piłkarzy, przypomnijcie sobie najlepsze momenty z Euro 2016 i zagrajcie tak jak wtedy.

#kanalbekowy #kanalsportowy #mecz #euro2020
janek3123 - Panowie, po tym meczu nurtuje mnie jedna myśl. Niemiecki szkoleniowiec, w...

źródło: comment_1623761476EdomI1KNAVbiqn76AfIMZM.jpg

Pobierz