Wpis z mikrobloga

Panowie, po tej pierwszej połowie, po tych 45 minutach musimy sobie pewne rzeczy wyjaśnić, uwypuklić. Przegrywamy niestety 0:1. To przykre, zaskakujące doświadczenie. Wszyscy liczyliśmy na dobre otwarcie. Ja jestem rozczarowany, ja jestem zdegustowany jak łatwo straciliśmy gola. To jest kolejny taki mecz, w którym nie gramy na zero z tyłu. Panowie, jak to może być, że my co mecz gramy z innym zestawieniem w obronie? Tak nie może być. Co by nie mówić o Jurku Brzęczku, to za jego pracy mieliśmy ustabilizowany tył. A tu ewidentnie widać brak współpracy, brak zgrania między poszczególnymi ogniwami. Ale co gorsza, od momentu straty gola poza strzałem Grzegorza Krychowiaka ja nie widziałem żadnej groźnej sytuacji. Jest źle. A teraz przerwa i czas dla Pauluu Zołzuu. Gdyby był w kadrze Grosik, to opcja byłaby wiadoma. A tak niech się teraz głowi.
#mecz #kanalbekowy
Pobierz a.....1 - Panowie, po tej pierwszej połowie, po tych 45 minutach musimy sobie pewne r...
źródło: comment_1623689004r4Tqw37PxI0R4cIXrMSd85.jpg
  • 10
@aut91: Mati ale w ogóle co to to za pomysł wychodzić na mecz w dziesięciu ? Przecie... ale co, czekaj? jak to jedenastu ? A gdzie Ty widziałeś Zielińskiego dziś ? Kiedy? GDZIE !? Cze.. Cze- CZEKAJ, ale powiedz ile dzisiaj najlepsza 10ka świata zagrala dobrych piłek do naszego napadziora ? Ile zaliczył odbiorów ?! GDZIE pytam, gdzie był w obronie? To już lepiej Furmana było powołać i w środku wystawić
Pobierz wiekuisty - @aut91: Mati ale w ogóle co to to za pomysł wychodzić na mecz w dziesięci...
źródło: comment_1623689281nq1rQt7WoyMWf8BOpuXRBx.jpg
@aut91: ale Mati, tak to sie konczy jak sie bierze na trenera magikuw z hiszpanii co puł zycia grali w dziadowskim serie a, tak? Co mowisz Romku, ze z Portugalii? No moze i z Portugalii, panowie ja powiem tako, jakbysmy mieli trenera z bundesliś to bylaby dzis zupelnie inna gra, a tak to dostajemy lanie od Słowenii
Pobierz G.....d - @aut91: ale Mati, tak to sie konczy jak sie bierze na trenera magikuw z his...
źródło: comment_1623689560PcazpTAXH2rekKhksWSEwL.jpg