Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam najlepiej basic T-shirtów, które :

a) nie skurczą się i nie stracą zbytnio na jakości materiału po praniu

b) będą do chodzenia na zewnątrz, tj. bedą miały przyjemny, gruby materiał o dużej intensywności koloru (chciałbym uniknąć cienkich, prześwitujących t-shirtów o bladym kolorze, dobrych co najwyżej na zajęcia WFu)

c) bedą z materiału, który będzie dobrej jakości, czyli nie będzie się mechacił, nie będą z niego wyłaziły żadne brudy i kłaczki, nie będzie się zbytnio gniótł, a będzie dobrze się układał na ciele.

d) v-necki mile widziane

Podzielcie się sensownymi markami i opiniami o nich.

#modameska #moda
  • 29
@Dwarff: Testowałem adlera heavy i v-neck slima. Materiał w porządku, ale S-ka którą zamówiłem, opinała klatkę zbyt mocno. Ale mam w planach jeszcze coś pokombinować z Adlerem, właśnie z uwagi na przyzwoitą jakość materiału.
A powiedz mi, te z bawełny Supimy to są jakieś oddzielne koszulki od Adlera?
@numeroox: Dzięki za stronkę, ale byłbym wdzięczny gdybyś powiedział jeszcze który konkretnie model najlepiej stoi jakościowo.
Btw, 250zł za 3 szt. to wychodzi jakoś 83zł za t-shirta - sporo. To jakaś marka premium?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzuchol00: tak, według mnie to najlepsze jakościowo koszulki na rynku i wszystkie modele są bardzo wysokiej jakośći ja kupowałem z tej stronki kilkanaście koszulek i wszystkie są doskonale uszyte i świetnie leżą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzuchol00: co do modelu to powinieneś wybrać te które ci się podobają, i patrzeć w opisie jaki mają fit

Ze względu na tak dobrą jakość i fit byłem w stanie kupić kilka bluz od nich po 350 zł / szt