Wpis z mikrobloga

@M4A1Q123: Już Cię wyjaśniłem dałem filmik z czasem, a Ty mi tu o platyne, a przecież nie po to ludzie grają by platynować, a dla fabuły, a ona w 6h jest możliwa ewentualnie w 10h jak ledwo padem grasz czego nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MasterChief112PL: pewnie jest możliwe, ale trzeba nieźle #!$%@?ć, ja jak i większość graczy, wolę się trochę rozejrzeć itd. bo po co mi gra w której zamiast skupić się na gemplayu i fabule muszę skupiać się na tym jak najszybciej przebiec z miejsca do miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M4A1Q123: 20h na szybko to jednak nie 5h z przodu na liczniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to co jak przejdę w 6h fabułe bez patrzenia się w każdą ścianę to coś stracę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fabułą najważniejsza i na niej się skupiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbbxx: Ja robię tak samo tylko że kupuje gry do 100zł bo więcej to masakra.
Xbox z tym lepszy że ma gamepasa i kupowanie po VPNach.
PC najlepszy bo są torrenty.
No ale jak jak się bardzo chce pograć w exclusivy (a warto!) to trzeba kupić przejść i sprzedać. Chyba że gra jest 10/10 to warto zostawić bo się do niej wróci.
  • Odpowiedz
@rbbxx: ale cebularze.
Dobra gra jest jak dobra książka lub film, do niech się wraca. Nie wyobrażam sobie sprzedawać dobrych gier które posiadam. Świadomość, że nie mógłbym do nich w dowolnym momencie wrócić, byłaby przygneciajaca.
Widać te ich expy są gówno warte.
  • Odpowiedz