Wpis z mikrobloga

neuropa o homo: ojej biedni geje nie mogą się trzymać za rączki na ulicy ojej chlip chlip
neuropa o incelach: żadna kobieta nie jest wam winna seksu! Nie umrzecie z powodu braku seksu czy braku bliskości! Nie każdy musi uprawiać seks! Nie każdy musi być w związku! Jeśli uważasz inaczej to zanczy, że jesteś rasistą i popierasz holocaust!

#neuropa #przegryw #takaprawda #bekazlewactwa
  • 55
  • Odpowiedz
Kurczę, ale to Ty samodzielnie miałeś dojść do jakichś wniosków, które pozwolą Ci na normalne życie. Bezsensowne chodzenie nic nie daje.


@Ordo_Publius: to niech geje se pójdą na terapię, żeby zacząć być szczęśliwym bez możliwości odwiedzania partnera w szpitalu
  • Odpowiedz
@WhitePilled: skoro ten twoj kolega majac 174 byl w zwiazku to udalo mu sie przejsc ten pierwszy etap wiec co to teraz ma do rzeczy? ze nizszy facet bedzie bardziej ulegly bo sie bedzie bal straty partnerki? to akurat juz nie jest kwestia tylko wzrostu ale pewnosci siebie i twarzy, zmierzam do tego ze jesli masz wzrost miedzy powiedzmy nawet tym 175 a 180 to nie przegrywasz przez wzrost a przez
  • Odpowiedz
@Capri-Sonne:

Nie mówiąc o legalnych sexworkerkach

Nie wiem, czy to byłby dobry pomysł.
Dla tych przegrywów, którym chodzi tylko o seks rzeczywiście, ale bardziej chyba chodzi o związek i bliskość z partnerką, niż zwykły akt seksualny, a to już inna para kaloszy i ciężej to ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory:

jesli masz wzrost miedzy powiedzmy nawet tym 175 a 180 to nie przegrywasz przez wzrost a przez zapewne twarz

Najpewniej przez twarz;
Twarz ze wzrostem to najważniejsze czynniki jeśli chodzi o powodzenie.
Nawet bym dał je na 1 miejscu, bo ciężko wytypować co jest ważniejsze.
Jak masz średni wzrost i nie urodziwą twarz to twoje szanse są nikłe na "miłość".
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius:

Kurczę, ale to Ty samodzielnie miałeś dojść do jakichś wniosków, które pozwolą Ci na normalne życie. Bezsensowne chodzenie nic nie daje.

Po części się zgodzę z tym twierdzeniem, że rezultaty psychoterapii zależą także od pacjenta (znam to z autopsji), ale mimo wszystko po takich terapiach, moja psychika została w miarę posklejana po leczeniu, lecz dalej nikogo nie znalazłem do związku i jestem tutaj jako 31 lvl prawiczek.
Ale, już się
  • Odpowiedz