Wpis z mikrobloga

@Filip3k91: Ponieważ spekulacja tak działa, a nie zastosowanie danego coina, również dobrze mogę zapytać czemu hbar czy 1inch leci w dół zamiast to the moon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b4a3: Tylko jak spojrzysz na ICP to praktycznie od początku spadki, więc dziwna ta spekulacja. Czyżby na samym początku był aż tak przeszacowany? Patrząc nawet na same pierwsze godziny to cena to około 260$ zanim mial ATH, a teraz spadł aż do 75$. Idąc tropem altów i tego że są uzależnione od BTC mimo wszystko powinien chociaż skonsolidować się w jakimś pułapie a nie ciągle spadać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Filip3k91: Całkiem możliwe że taki przeszacowany, trochę jak iota w 2018 roku. Nic z tym nie zrobisz kwestia tego za ile to kupiłeś xD Możliwe że nigdy niw wróci do takiego poziomu. Z moich obserwacji to powiem jedno rynek jest czysto spekulacyjny. Jak kupiłeś na górce to czekasz lub uśrednisz cenę. Skoro to nowy projekt to może jeszcze jest nadzieje że do bije to tego punku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@b4a3: @prawiedobrze:

Na szczęście kupiłem wczoraj za około 85$ a nie na górce ( ͡º ͜ʖ͡º) Byłem święcie przekonany, że jak wzrosnie BTC to wzrosnie i ICP a tutaj taki zonk... no nic, pozostaje to co piszesz, usrednic cene jak juz bedzie za 8,5$ xD Zastanawiam się czy nie zamknąc tego z 10$ stratą.
  • Odpowiedz
@Filip3k91: no jasne ze przeszacowany. Coin ktory mozna bylo dostac tylko w airdropie i jakis friends&familly pre sale. Bylo oczywiste ze spadnie z rowerka bo ludzie dostali po 20k$ w airdropie. Ja skupuje od 150$ co tydzien. Poki co 20% na minus. Ale jezeli Vitalik mowi, ze to ma byc siostrzana siec do ETH to ja mu wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ukie: a widzisz, o tych airdropach to pojęcia nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i faktycznie miało by to sens.

Ciekawe rzeczy o panie Vitaliku piszesz. No nic, to i tak inwestycja long-term wiec hodlowanko i zobaczymy when lambo xD
  • Odpowiedz
@Filip3k91:
https://networknervoussystem.com/
Tu sobie wyliczysz. Trochę denerwujące jest przerzucenie tokenów z giełdy na ich porfel bo musisz każde urzadzenie dodawać osobono. Tzn możesz utworzyć porfel na telefonie i jeżeli go zgubisz to tyle widziałeś swoje tokeny. Możesz dodać laptopa ale potrzebna weryfikacja np ledger. Ale na samym ledgerze tokenów trzymać się nie da.
  • Odpowiedz