Wpis z mikrobloga

nie polecam nowej kebabowni koło solarisa. Znowu inna nazwa: Szaman. Zabuliłem za "dużego" kebaba z baranina 18 zł. Porcja jak dla kota. Duży tylko z nazwy. Zjadłem tam tylko dlatego, bo faraoni z kleopatry mieli zamknięte. Nie dość, że mało, to 3/4 kebaba było bez sosu. Niezłe ścierwo. Dla porównania w kleopatrze za 12 ziko masz bydlaka większego od tego koguta xD
#opole
  • 13
@koniarz ja również polecam Szamana, co więcej ledwo poradziłem sobie ze średnim, big bułę mało kto jest w stanie przejeść, więc może potrzebujesz porcji jak dla konia. Pomijam fakt, że Szaman już dość długo działa więc żadna to nowa kebabownia :)
A raz na jakiś czas i w najlepszej restauracji trafi się gorsza porcja, tam pracują tylko ludzie.
@zajelimilogin: może za często wciągałem tego w kleopatrze? jadłeś tam? xD bo tam na składnich nie oszczędzają. duży to serio jest duży. Ja ważę 76 kg także nie wiem xD no ta obsługa jakaś taka laska niezbyt była i chyba za dużo naraz rzeczy robiła. Ogólnie wrażenie chaosu
@koniarz Ostatnio zamawiałam z Zahira, nie polecam, nigdy w życiu.. Jednak Kleopatra ma to coś. Lubię tam wracać, właściciela trochę znam, więc wiem, że nie oszczędza na produktach. Nie tyle co same kebaby, Chapati mega dobre i ogromne.
@habuubamaa: jeszcze te karty co 10 kebab gratis. I nie kombinacje januszy , że pewnie o ile by robili taką kartę to 10 kebab byłby mały. Otóż nie. Duży. Mam aż mi smaka narobiłaś znowu xD a te posty wyżej o jakości produktów w kebabie to śmiać mi się chciało xD jedyny minus że czasami za słabo podgrzewają i Łeba zimny potrafi byc