Wpis z mikrobloga

@DailyPunch: @Joanna_Maria_W: no i #!$%@? z tym juz jest po programie. Nie widze sensu rozbijania zwiazku Jugolki i Krzycha na czynniki pierwsze. Niech z nich kazdy bedzie jaki chce i niech im sie wiedzie, jesli ich zwiazek przetrwa to graty. Wazne zeby to oni byli szczesliwi i generalnie to kibicuje kazdej parze z tego programu. Teraz to czekam na 4 edycje i mam nadzieje ze nie bedzie juz tak slodkopierdzaco.
@deyna123: To jest tak jak rozbijanie na czynniki pierwsze jak to w końcu jest między Olką, Michałem a tą jej koleżanką Magdą czy jak jej tam, bo nie oglądałam poprzednich edycji. Niech sobie będzie jak chce. I tu nie chodzi o rozkladanie na czynniki pierwsze związku Baśki z Krzyśkiem tylko o robienie ludzi w ch.ja. Co do czwartej edycji, to co prawda nie zamierzam oglądać, ale faktycznie jak motywem przewodnim trójki
@Lolek1011: oni po finale mieli poprostu mocna przyjacielska relacje, przeciez na tym filmiku sie nie liżą ani nic zlego nie robia. Baska miala nadzieje zbudowac cos z Krystianem bo mieszkali razem 2 tygodnie ale on mowil w wywiadzie ze rzeczywistosc po programie weryfikuje jakie ludzie maja oczekiwania wzgledem drugiej osoby (w programie zyje sie w hermetycznym srodowisku oderwanym od codziennych problemow). Poza tym klocili sie czesto i woleli to zakonczyc. Baska
@Joanna_Maria_W: odnosnie baski i krzyska napisalam w komentarzu wyzej. A co do 4 edycji to wolałabym w koncu zobaczyc taka gre miedzy uczestnikami jak w zagranicznych edycjach no ale tak jak wspominalam target jest ustawiony na grażyny ktore kochaja słodkopierdzące histrorie i niestety zatracil sie prawdziwy sens tego programu. W oryginale formula HP to mocna gra do samego konca a jedynie polska wersja zrobila z tego telenowele
@deyna123: o! też bym chciał w 4 edycji hardcore(ʘʘ) bo te przyjacielsko-miłosne ralacje to mnie szybko nudzą. Nie mogę być niczego pewien, ale tak jak obserwuje prawdopodobnych uczestników 4 edycji to wydaje mi się, że mogą zrobić show
@DailyPunch: ja wlasnie pierwsze co pomyslalam po ich wizerunku to ze moga zrobic #!$%@? ale tez lepiej sie nie nastawiac od razu na niewiadomo co. Pamietamy w koncu zakolczykowanego Rodmana z mocnym wizerunkiem a skonczylo sie na tym ze tylko latała za arturem.
@deyna123 też czekam na większy hardcore w 4 edycji i patrząc na uczestników i na to co mówią inni o tej edycji to może być ciekawie. Obserwuje byłą dziewczynę Polaka od dłuższego czasu i np ona wydaje się taka która może robić dymy. Taka konfliktowa laska. Chociaż zobaczymy jak odnajdzie się w całym towarzystwie i na jak długo, bo chyba dosyć szybko odpadnie.
@DailyPunch: @Bb_2019: zachowaniem Krzycha nie jestem zaskoczona. Juz w programie zwrocilam uwage na to ze on jest typem faceta ktory potrzebuje czulosci, uwagi a jak juz z kims jest w zwiazku to kocha na zabój i to pokazuje. To dlatego tak wrzuca te relacje o Basi i to ze za nia teskni. Poprostu typowy Krzychu nic nowego :D
A co do 4 edycji to pomimo ze nie chce sie cieszyc