Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tcno: assetto jak najbardziej, natomiast nie polecam grać na kierownicy w forze, jest pare osób w acleague które jeżdżą na tej kierze i potrafią być w topce więc kiera się nadaje
  • Odpowiedz
@tcno: kupiłem niedawno G923, jestem zadowolony, jedynie co to pedał hamulca jest strasznie twardy więc platforma z pedałami musi stać na dywanie, inaczej odjedzie jeżeli nie jest czymś zablokowana. Co do Forzy to gra na kierownicy to katorga, domyślne ustawienia są o dupę potłuc i trzeba ostro ryć w necie żeby znaleźć jakieś w miarę sensowne
  • Odpowiedz
@Briarevs: tak ale z drugiej strony pedał hamulca ma ciężko i twardo chodzić przy symulacji. W t150 jest odwrotny problem i trzeba korzystać z tutoriali na YT jak zrobić żeby pedał chodził ciężko. Bez ABS przy konkretniejszej symulacji miękki i luźny pedał hamulca blokuje ci kola cały czas
  • Odpowiedz
@aderonis: @szafiarz: @Briarevs: jeszcze dochodzi jedno pytanie, jak to jest z poziomem głośności tych kierownic? jak ogladalem kiedy ktos gral na g29 w cos to strasznie halasowala, to normalne? +g29 podobno mialo jakies plastikowe łożysko(?) - w g923 to jest poprawione? chciałbym czasem w weekend posiedzieć ale też nie chce żeby w nocy w całym domu było słychać kiere ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tcno: logitech nie wprowadzał większych zmain w mechanizmie więc raczej dalej będzie hałasować, bo przekładnia jest na kołach zębatych, thrustmastery chyba są na pasku, ale konkretnie to na yt powinny być jakieś "sound comparison"
  • Odpowiedz
@tcno: plus tak jak mówią mirki wyżej, horizon na kierze raczej będzie męczyć, chyba że lubisz czarować ustawienia, to po kilku godzinach ustawisz tak, że będzie średnio, jak chcesz forzę, to w FM7 powinno być okej, choć osobiście nie grałem, asseto wszystkie popularne z FFB obsługuje miodnie, a jakby co to jest pełno presetow ustawień udostepnionych przez społeczność
  • Odpowiedz
@tcno: co do hałasu to z reguły klekocze feedback odpowiedzialny za wibracje, w ETS2 musiałem wyłączyć wibracje silnika bo to klekotanie strasznie #!$%@?. W FH4 ten hałas jest znośny i praktycznie nie przeszkadza, nie wiem jak w innych gierkach
  • Odpowiedz
@Briarevs: wierz mi, że pedał hamulca w logitechach to jest mięciutki, poczytaj na temat Load Cella np. w Fanatecu ;) Hamuje się lewą nogą w takim zestawie, dlatego jest tak twardy.
  • Odpowiedz
@tcno: G29 są głośne ze względu na konstrukcję zebatek, natomiast i tak są cichsze niż poprzednie modele tej firmy, jak zależy ci na mniejszym hałasie to wtedy szukaj kierownic na pasku lub direct drive, ale wtedy to cena siup do góry idzie.
  • Odpowiedz