Wpis z mikrobloga

Duża winę za #antykapitalizm i pełzające lewactwo ponoszą konserwatyści czy tam kuce, prawaki. Bardzo często nie potraficie dyskutować i robicie antyreklamę.

Zapuszczony grubas istnieje, co robi prawak. O #!$%@? grubas hehe, weź schudnij hehe, licz kalorie, policz bmi, idź na siłownie, gdzie ta pizza debilu idź na siłownie. 10,000 kroków dziennie i nara grubas jeszcze mi podziękujesz.

Co robi lewak. To nie twoja wina ze jesteś gruby ( ͡° ͜ʖ ͡°) akceptuj siebie takim jaki jesteś, tamten typek ma sześciopak bo ma bliżej na siłownie jak ty, a dla tamtego łatwiej bo jego tata miał ławeczkę ze sztanga w piwnicy. A ty mieszkasz w mniejszym miasteczku i w dodatku ostatnio dziewczyna ciebie rzuciła. Wiadomo ze masz większe problemy na głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie za 100pkt która wersje przyjmie przeciętna nierozgarnięta osoba. Prawdę podana w maksymalnie nieatrakcyjny sposób czy stek bzdur i kłamstw w zamian za poklepywanie po ramieniu.

#bekazlewactwa #bekazprawakow #heheszki
  • 19
  • Odpowiedz
@Furiat: Czyli stawiasz uczucia wyżej niż prawdę? Nie to że jestem skrajnie prawicowy jednakże...
Poza tym lepiej być nieszczęśliwym mędrcem niż szczęśliwym głupcem
  • Odpowiedz
Duża winę za #antykapitalizm i pełzające lewactwo ponoszą konserwatyści czy tam kuce, prawaki.


@Furiat: Słyszysz, że dzwonią, ale nie wiesz, w którym kościele.

Konserwy i kuce to ponoszą winę za pełzający autorytaryzm przebrany za "wolny rynek", a "wolny rynek" i inne neoliberalne bzdety są źródłem anty-kapitalizmu.
  • Odpowiedz
  • 1
@FizzyDrink: Z czym ty chcesz dyskutować. Kapitalizm u swoich podstaw wyprowadził z biedy największe rzesze ludzi. Pytanie jak to objaśniać aby grubaski sie nie obrażały
  • Odpowiedz
Zapuszczony grubas istnieje, co robi prawak. O #!$%@? grubas hehe, weź schudnij hehe, licz kalorie, policz bmi, idź na siłownie, gdzie ta pizza debilu idź na siłownie. 10,000 kroków dziennie i nara grubas jeszcze mi podziękujesz.

Co robi lewak. To nie twoja wina ze jesteś gruby ( ͡° ͜ʖ ͡°) akceptuj siebie takim jaki jesteś, tamten typek ma sześciopak bo ma bliżej na siłownie jak ty, a dla
  • Odpowiedz
Duża winę za #antykapitalizm i pełzające lewactwo ponoszą konserwatyści czy tam kuce, prawaki. Bardzo często nie potraficie dyskutować i robicie antyreklamę.


@Furiat: A druga strona twierdzi że jest reakcją na pierwszą i tak to się kręci. A są prostsze wytłumaczenia, jest potrzeba młodzieńczego buntu, a którą stronę się wybierze to już kwestia osobowości i otoczenia, w jakim żyjemy. To odnośnie skrajności lewo/prawo, bo raczej każdy rozsądnie myślący o polityce człowiek wie,
  • Odpowiedz
@Furiat: Prawak wyśmiewa, ale tak na prawdę to ma w dupie co robi druga jednostka. Patrzy na samego siebie, bo jest silną jednostką i rozumie, że są lepsi/gorsi, biedni/bogaci. Lewak tego nie rozumie i uważa, że gruby=chudy, dlatego poklepuje po główce i szepcze miłe słówka.

Różnica nie polega w tym co dana strona polityczna powie grubasowi tylko w tym gdzie grubas chce przebywać. Jeżeli wie, że jest gruby i coś powinien
  • Odpowiedz
Prawak wyśmiewa, ale tak na prawdę to ma w dupie co robi druga jednostka.


@lizakoo: chyba, że ta jednostka jest gejem, albo lesbijką, albo ateistą, albo ta jednostka robi coś co prawakowi przeszkadza, albo ta jednostka jest gruba, albo ta jednostka jest kobietą, albo ta jednostka jest innej wiary bądź wyznania, albo ta jednostka jest czarnoskóra, albo ta jednostka jest ogólnie kimkolwiek innym.
  • Odpowiedz
@kaarp: Przecież napisałem, że wyśmiewa ale ma w dupie, to o co ci chodzi. Lewak się obrazi, prawak się będzie śmiał z samego siebie. Wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lizakoo: no tylko, że w momencie, w którym zaczyna wyśmiewać to już oznaka, że nie ma tego w dupie. Nie mówiąc już o tym, że samo stwierdzenie, że prawak tylko wyśmiewa bardzo łatwo obalić wchodząc pod jakikolwiek post dotyczący LGBT. Chyba, że uważasz, że obrażanie to wyśmiewanie.
  • Odpowiedz
@kaarp:"(...) Jeśli ktoś interpretuje jako uwłaczające prawie wszystko, co się o nim mówi
(lub o grupach, z którymi się identyfikuje) wnioskujemy z tego, że ma on poczucie niższości lub niski poziom samooceny... Wielu lewaków mocno identyfikuje się z problemami grup, które postrzegane są jako słabe (kobiety), pokonane (Amerykańscy Indianie), odpychające (homoseksualiści), czy w inny sposób niższe. Lewacy sami również uważają te grupy za niższe. Nie przyznaliby się nawet sami przed sobą
  • Odpowiedz
@lizakoo: nie wiem jak się ma ten cytat do rozmowy o prawakach, którzy obrażają i spinają się o to co robią inne osoby mimo iż podobno mają to w dupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gaku745: Nie zamierzam niczego powstrzymywać wystarczy mi ze jestem po stronie prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ty wpływasz na własna wagę i własne zarobki ()
  • Odpowiedz