Wpis z mikrobloga

Od zawsze interesuję się NBA i MLB i chciałbym rozpocząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem kart.
Kiedyś widziałem film na YouTube gdzie gość miał fajną kolekcję kart zawodników z np. kawałkiem stroju, rękawicy albo autografem .
Czy ktoś z was wie czy takie karty można kupić w Polsce?. Raczej chodzi mi o saszetki/boxy i emocje związane z ich otwieraniem .
Czy w takich saszetkach/boxach jest szansa na trafienie karty np. z elementem stroju? czy są to jakieś pojedyncze karty sprzedawane "na sztuki" -> coś jak nasze monety/banknoty na jakąś rocznicę xD.
Jakie sklepy polecacie? o ile takie są.... Dzięki za pomoc ^^
#karty #nba #mlb #baseball #zainteresowania
  • 7
  • Odpowiedz
@PapaSar: aukcje, ale trzeba miec duzo kasiury


jak zaczac


Powazn sellerzy - najwiekszy wybor dla europejczyka to na ebay tylko przez zweryfikowanych sellerow, amazon to samo


15 sekund googla
  • Odpowiedz
@PapaSar: W polsce rynek kart kolekcjonerskich to bieda z nędzą. Nawet jak już ktoś coś ma to ceni swoje wygniecione karty jak za mint. Jak chcesz kolekcjonować/inwestować w karty to musisz przyszykować się na zakupy z za granicy, głównie usa w przypadku kart nba/mlb co wiąże się z dodatkowym vatem/cłem do ceny. Polecałbym pooglądać jakieś kanały tematyczne i wybrać sobie jakąś konkretną serię z której kupisz booster boxa ale ostrzegam że
  • Odpowiedz