Wpis z mikrobloga

Kurde przyjaciele myślę żeby rzucić tę stresującą robotę w korporacji, same raporty, analizy i inne deadlajny XD
Mnie zawsze ciągnęło do pociagów i ciężarówek, ale potrzebuję pracy na miejscu...
Wiecie jak może kształtują się zarobki motorniczego? Miasto Gorzów Wlkp, ale możecie podawać dla przykładu inne miasta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gorzow #mzk #tramwaje
  • 11
@obci: 3-4k netto? xD Obojętnie jaka linią, Gorzów ma 3 linie, dostosuje się xD rok temu dzwoniłem się zapytać ile kosztuje kurs na motorniczego to powiedzieli że na razie jest problem z kursem bo mają tramwaje dofinansowane z Unii i mają zapis że nie mogą na nich szkolić ludzi za pieniądze. Trzeba by się najpierw u nich zatrudnić a sami nie wiedzą jak to zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡
@Powuyo: Ostatnio musiałem z pracy wracać autobusem. Loszka prowadziła autobus, ale zanim odjechała z przystanku to pisała z kimś na telefonie, przez co 2 wyruszyła 2 minuty później. A potem pomyliła drogę i musiała na rondzie zawracać na prawdiłową trasę XD Ehh amatorzy się pchają do zabawy xD
@konstelacjaniesamowitosci: na dniach zostało ukończone wewnętrzne szkolenie pracowników chętnych (ponad 30 osób) do uzyskania pozwolenia do kierowania tramwajem także o kursach z zewnątrz można zapomnieć dodając do tego brak możliwości szkolenia osób z zewnątrz o którym już wspomniałeś. Jak już koniecznie chcesz jeździć w tutejszej komunikacji miejskiej to zrób prawko kategorii D. Co do samej specyfiki pracy to można książki o tym pisać - ogólnie nie polecam