Wpis z mikrobloga

@Saynighte: można, choć każdy chciałby być przegrywem, a niestety większość z nas jest zwykłymi normikami :( Ponoć z normictwa nie da się wyjść, więc nie wiem czy taki pół normik pół przegryw może kiedkolwiek awansować na przegrywa.
  • Odpowiedz
@woj9: Nie wiem, ale jak tego nie zrobi, to kto będzie młodzież nauczał? Jak ludzie mają się nauczyć prawdy, jak internet będzie tak mocno cenzurowany? Jeszcze dzieciaki będą z domów wychodzić i samemu szukać odpowiedzi na te trudne pytania. Jeszcze jeden z drugim znajdzie dziewczynę i co teraz? Potrzebujemy bohatera, którym obrzydzi wszystkim kobiety i namówi do jedynego słusznego sposobu na życie.
  • Odpowiedz
@Saynighte: Rozumiem. Świata nie zmienię, ale skoro w swoim życiu mogę podejmować decyzje, to korzystam z tego prawa. Co byś nie zrobił, to zawsze to się komuś nie będzie podobać, ale dla wygody innych nie muszę się przecież ograniczać.
  • Odpowiedz
@woj9: Manipulator jak większość YTuberów. Gościu robi biznes na biednych przegrywach, a niektórzy myślą, że te jego filmiki pod tezę są jakaś prawdą objawioną. To że czami powie prawdę nie oznacza, że nie wygaduje też głupot. Tak jak korporacja zmienia logo na tęczowe tylko dla własnych korzyści tak Szarpanki nagrywa te filmy pod tezę, bo trafił na swoje niszę. Jako kolejny gamer by się nie wybił bo za dużo tego, a
  • Odpowiedz
@NaczelnyMizoginRP: Gościu mówi to co niektórzy chcą usłyszeć i na tym to polega. Łatwiej jest przerzucić winę na jakiegoś zmyślonego wroga niż przyznać przed sobą, że to ja ma duży wpływ na swoje życie i muszę włożyć dużo wysiłku by pewne rzeczy od życia dostać. To tak jak te herbatki na odchudzanie, czy specjalne pasy. Każdy chciały być szczupły, mieć fajną sylwetkę, ale nie każdy chce się mordować na siłowni, a
  • Odpowiedz
@sebe: To tak jak przegrywy, ale jednak według niektórych to tylko przegrywy są inteligentne i znają życie, a każdy normik to bananowy dzieciak nie mający pojęcia o życiu. Nie przyszło wam do głowy tutaj na tagu, że są spoko i debile wśród normików? Tak samo nie każdy przegryw to jakiś geniusz, tylko zwykły dureń żyjący w bańce? Życie nie jest czarno - białe jak na tym obrazku. Tylko co innego jak
  • Odpowiedz
@MrNobody333: Tak w gwoli wyjaśnienia: mój wpis nie miał na celu pośmiania się ze wszystkich przegrywów, a pokazania hipokryzji niektórych ludzi. Często na ten tag wrzucane są różne "śmieszne" obrazki, jak i wpisy, które przedstawiają wyższość przegrywów nad normikami. Tym obrazkiem chciałem pokazać, że jak odpowiednio zmienić tekst to można to wszystko odwrócić i pokazać to co się chce pokazać. Sam podział na przegrywy/normiki/oskarki jest głupi i strasznie zero - jedynkowy.
  • Odpowiedz
@MrNobody333: Wszyscy żyją w bańce, nikt nikogo nie rozumie. To prawda, że tworzy się tu coś w rodzaju zdogmatyzowanego środowiska, ale jakiś udział w tym mają toksyczne trolle, niekoniecznie przegrywy. Rozumiem jednak całkowicie, dlaczego ktoś nie chce uczestniczyć w świecie, który zgnoił go zbyt mocno. Nie pozwolił na wykształcenie różowych okularów, dzięki którym normik może żyć złudzeniem bezpieczeństwa, przekonaniu o własnej wartości i dobrych intencjach społeczeństwa. Będąc tylko wyrobnikiem do śmierci
  • Odpowiedz
@MrNobody333: dlatego najlepsza jest 3 opcja.
Kiedyś wyobraziłem sobie siebie będącego związku i ten związek by trwał może z miesiąc bo by mi się po prostu znudził.

Jestem bezduszny, od dziecka lubię samotność i nie mam potrzeby budować w realu jakichkolwiek relacji z drugim człowiekiem. Może sam nie jestem już człowiekiem.
Kontakt z ludźmi ograniczyłem tylko do for i grup tematycznych. Jest to o wiele lepsza opcja niż niekończące się narzekanie
  • Odpowiedz