Wpis z mikrobloga

Mirki korzystający z #gamepass, mam problem z grami #eaplay którego nie mogę rozwiązać. Sparowałem konto Xbox z kontem EA, mimo to próbując pobrać jakąś grę z EA Play przy użyciu apki Xbox na PC, otrzymuje błąd aktualizacji i nic się nie instaluje. Wydaje mi się że zrobiłem wszystko co znalazłem na stronach helpdesku ale dalej jest to samo. Ktoś miał też takie problemy? #eaplay #xbox #pc
Pobierz
źródło: comment_1622793291OEO0rvIhmEoje9Wpb2ytsM.jpg
  • 3
@PieceOfShit: próbowałem, na stronie EA konta są powiązane (XBOX Live - EA Play), ale w EA Desktop nie mam statusu że mam pakiet EA Play (mogę co najwyżej zakupić), a z apki XBOX na PC nie chcą się instalować gry od EA ( ͡° ʖ̯ ͡°) Patrzę w sieci że nie jestem jedynym z tym problemem, i w sumie nie bardzo mogę znaleźć jakieś rozwiązanie.
@BJXSTR: ja miałem problem z tym, że do konta EA miałem podpięte bardzo stare konto Xboxa do którego zapomniałem passy i ręcznie nie udało mi się go odpiąć żeby podłączyć nowe konto z XGPU. Musiałem pisać do supportu EA i dość szybko mi to odpięli.
Moim zdaniem powinieneś pisać do supportu EA i Xboxa, bo przecież płacisz za to żeby działało.