Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: Niestety. Ja już od dłuższego czasu mówiłam, że to fajny i dobry chłopak i bardzo mu kibicuję. Intuicja mnie zazwyczaj nie zawodzi i bardzo się cieszę, że wygrał ten program. A co do sytuacji z Baśką, on jest inteligentny i wie jak się wypowiadać żeby nie powiedzieć czegoś nie tak i zachowuje się poprawnie w tej sytuacji. A jeżeli wszystko co tu już wcześniej zostało napisane jest prawdą, to musi
@Joanna_Maria_W oj tak mnie też dziwi to jak szybko przeszła z jednego związku w drugi. To że nie wyszło z Krystianem jestem w stanie zrozumieć, dwa ciężkie charaktery, często mieli problem z komunikacją, jedno nie słuchało drugiego, potrafili z małej rzeczy zrobić wielki problem. Często w tych kłótniach rozumiałam bardziej Krystiana niż Basie. W wywiadzie Krystin wspomina też o imprezach podczas których nie było z nim kontaktu kilka godzin innych oczekiwaniach co
@Lolek1011 tak! Nawet przed jej odpadnięciem. Ja kojarzę takie komentarze od chwili gdy Baśka i Natalia robiły razem z Krzyśkiem live z Chorzowa. To była jakoś sama końcówka marca. Więc ile minęło... 2-3 tygodnie.