Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Miałem do nadrobienia dwa ostatnie quizy, więc obejrzałem sobie jeden po drugim. Muszę przyznać że oba wywowaly u mnie duże emocje. Mamy kapitalny quiz z prowadzącym Leszkiem Milewskim, gdzie pytania były przemyślane i ciekawe. Wśród uczestników czuć było dobra zabawę i fajnie się to oglądało :-) drugim quziem jest ten prowadzony przez Paczula, który co prawda robił co mógł, ale przez uczestnika CZAPO program oglądało się beznadziejnie. Gość napinał się bardziej niż Roki ( ͡° ͜ʖ ͡°) czuć że Zorawski ma parcie na szkło i na siłę chce być fajny. Odnoszę wrażenie że nawet reszta uczestników (Piela i Glazurek) byli momentami zażenowani. Pamiętam quizy z Danielem Ciechanskim, który też czasami wkurzal, ale czapo przechodził samego siebie. Tylko ja ma takie odczucia?
PS: MILEWSKI TOP
#weszlo #weszlofm #ligaminus
Dziglipaf - Miałem do nadrobienia dwa ostatnie quizy, więc obejrzałem sobie jeden po ...

źródło: comment_1622713830DMoglY2RRXynyGie3nNpdu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Dziglipaf: Zestaw z Leszkiem to absolutny top. Roki na luzie, Białek i Olki standard, Smyk pasuje idealnie do quizu, pełna wyjebka

Do tego quiz przygotowany na tip top, Leszek #!$%@? oscarową rolę jako prowadzący, reżyser quizu jak Hickok

A Zorawski jest generalnie nędzny, ani śmieszny ani ciekawy. Może się wyrobi w czasie. Do tego Paczul który widać momentami laske kładzie na pytania i bywa wtedy marnie. Quizy prowadzone gościnnie są
  • Odpowiedz
@Dziglipaf: Ciechan irytował swoją głupota i nieogarnięciem, Czapo z kolei sprawia wrażenie takiego #!$%@?ącego dzieciaka z pierwszej ławki w szkole, który przypomni nauczycielce o pracy domowej albo jako jedyny nie zerwie się z lekcji i jeszcze wsypie resztę aby przyplusować tym na lepszą ocenę.
  • Odpowiedz