Wpis z mikrobloga

Zygam już ta Natalia. Przykro jej bo Marcin wybrał Kare. Natalia dała mu dupy żeby go leży sobie zatrzymać a on i tak poszedł do innej. Natalia została bez godności i bez faceta więc teraz na siłę hejty kręci tak samo jak wcześniej na Dawida Bujake. A gdzie do cholery ona miała szacunek do Kary i do siebie jak dawała dupy Marcinowi w kiblu obok śpiącej Kary. No typiara jest żałosna. Gra teraz zraniona kotke a w rzeczywistości wiedziała że z Marcinem nie wyjdzie. Boli ja dupa ze została zamieniana na lepszy model. I po jako #!$%@? przedrzezniacie Kare. Mówi jak mówi, chętnie bym was posłuchała w innym kraju i języku. Rynce opadają bo to jest cios później pasa
#hotelparadise
  • 9
@Niesiak30: nie mogę się nadziwić, że ludzie jej tak współczują. Przypominam, że jeszcze miesiąc temu imprezowała z całą ekipą w górach. Był tam Marcin, była i Kara. Dla nich to było już po wydarzeniach z Pandory, i co? Wtedy jej nie przeszkadzało? Amnezję miała? Teraz jak obejrzała odcinek nagle jej się przypomniało jak została potraktowana?
Aż mi się śmiać chciało, jak powiedziała "ona sobie dziś popłakała. Po smutała"... Weź #!$%@?

*
@Niesiak30: też mnie irytuje jak śmieją się z kary. Mieszkam pół na pół w pl i uk i jak słyszę jak polaczki po 12 latach mówią po angielsku to dopiero komedia. Albo nie mówią wcale. To jest jeden z najłatwiejszych języków do nauczenia i nawet w pl spotykamy się z nim na codzień. A tu typiara po 7 latach w anglii na pytanie co masz dziś na lunch odpowiada "Yes", albo