Wpis z mikrobloga

za to pownni #!$%@? bany na kazdych social mediach i portalach


@COWEED_19: nikt ci nie broni założyć własnych portali i socialów only-fit-people.com czy coś podobnego i banować tam ludzi xD
  • Odpowiedz
@wtelegraficznymskrocie: @JirenTheGray: @kamilek98PL: @BrzydalGruby: o ile to całe body positive, fat shaming i inne bzdety uważam za szkodliwe to wasze #!$%@? jeszcze bardziej. Jak grubas chce się ruszać to niech się rusza, często słyszy się, że się wstydzą iść na siłownie bo boją się być wyśmianymi. Oczywiście nikt na siłce się nie ma beki ale widać spece sprzed kompa muszą wyśmiać każdego.
W skrócie:
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: ale #!$%@?, sam bylem grubasem (czy moja opinia jest jeszcze wazna jak jestem eks grubasem???), teraz jeszcze mam troche sadla tu i tam ale nie plakalem tylko poszedlem cwiczyc i mialem w dupie co ktos inny mysli. Nie potrzebowalem spodni od NAJKIEGO zeby zaczac. To moze zeby grubasow bardziej zachecic zacznijmy rozdawac burgery na silowni dla kazdego kto ma BF powyzej 25%?
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: ale ja nie mam bolu dupy ze wieloryb sie chce czuc dobrze w ladnych ciuchach. Po prostu wieloryby szukaja wymowki we wszystkim, lacznie z tym ze nie maja leginsow w torych ok wygladaja tylko normalni ludzie. Prym w tym wioda spasione lochy, ktore potem paraduje ze smalcem po silowni i czlowieka zbiera na wymioty. Nie oszukumy sie to wyglada tragicznie. Z brzuchem na wierzchu, owlosionym rowem i manboobsami tez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Bierzesz szorty i podkoszulek z szafy w domu i idziesz "#!$%@?".
@wtelegraficznymskrocie: ale bądźmy uczciwi. Sam nie jestem jakoś bardzo gruby, ale pocę się jak #!$%@?. Pół godziny na bieżni i zwykła koszulka krępuje ruchy, a o obtarciach na udach wolę nie myśleć. Wiadomo, da się, ale do sportu tak nie zachęcisz.
  • Odpowiedz
@wtelegraficznymskrocie: taaa, bo się królewiczowi nie podobają widoki. Nie chcesz oglądać innych ludzi, to siedź w piwnicy. Najłatwiej osądzać innych, prawda? Ubędzie ci coś, że ktoś się ubiera jak chce? Mnie się rzygać chce, jak widzę mordę kaczafiego, rydzyka, czy innych pisiorskich kanalii. I jak czytam takie #!$%@?, to też. Podobny poziom.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: ale ja nie mam bolu dupy ze wieloryb sie chce czuc dobrze w ladnych ciuchach. Po prostu wieloryby szukaja wymowki we wszystkim, lacznie z tym ze nie maja leginsow w torych ok wygladaja tylko normalni ludzie. Prym w tym wioda spasione lochy, ktore potem paraduje ze smalcem po silowni i czlowieka zbiera na wymioty. Nie oszukumy sie to wyglada tragicznie. Z brzuchem na wierzchu, owlosionym rowem i manboobsami tez
  • Odpowiedz
@GhostTrick: no wlsnie sie skupiam na sobie i "#!$%@?" zeby palic tluszcz i wygladac jak clzowiek a nie plakac ze nie ma na mnie rozmiaru majtek z lajkry i brak kieszeni na snickersa.

@Jcdx czyli co moge z pisiurem na wieszku biegac, a jak ci nie pasuje to wypad i zamknij oczy?
@pansterydziasz widze, ze jedyny ktory tutaj rozumie temat.

@WypadlemZKajaka nikt im nie kaze sie chowac, nawet poklepie po plechach i dodam otuchy, no ale bez przesady zeby ktos mi wjechal z tank topem jak mu sie cycki kolo pasa koncza, albo przyjdzie taka w samym sportowym staniku a bebzon taki, ze 10 KG hantelki zaczynaja krecic sie wokol niej bo
  • Odpowiedz