Wpis z mikrobloga

- No dzień dobry! Chciałem ugułem dla was ugułem powiedzieć, dzisiaj Agent Smith, mnie chciał odłączyć, dzisiaj niedziela jest, chciał odłączyć mnie od matriksa, i...

- Powiedz prawdę za co!

- Jak za co?!

- Powiedz prawdę za co!

- Co za co?!

- Powiedz...

- A co ty nagadałeś na mnie do Architekta, że ja wybraniec jestem jakiś #!$%@? i nie wiadomo co, że przeciwko maszynom buntowałem #!$%@?, że jak, ja byłem #!$%@? u Merowinga i chce mnie, chcesz mnie do Syjonu zesłać. Ciekawe za co? Jak ja w matriksie cały czas jestem!

- Za buntowanie przeciwko maszynom!

- Sranie! A ty #!$%@? powinieneś dawno być skasowany!

- Za buntowanie, ja nie ale ty to tak.

- Za buntowanie o jakie buntowanie, jak ja w matriksie jestem! O wczoraj buntownika złapałem, za buntowanie?

- Przyszedłeś, jakie błędy w matriksie jechały?

- Nic nie jechało!

- Nic nie jechało?

- Nie.

- Nie?

- A co ty #!$%@? wychodzisz z matriksa #!$%@?, ile razy wychodziłeś?! To nie prawda?

- Nie.

- Co nie prawda to jest tak?

- To jest nie prawda.

- Jak nie?!

- To jest nie prawda.

- Jak nie prawda?!

- A ty nie wychodziłeś?

- Ja tylko raz w życiu, musiałem wziąć złą tabletkę od Morfeusza!

- Raz.

- No pewnie, że raz! A ty non stop #!$%@? wychodziłeś, od Bliźniaków wracałeś #!$%@?, wzięłeś całe te i #!$%@? #!$%@?łeś z matriksa, do komputera się podłączałeś i #!$%@? odłączyłeś, #!$%@? aż błędy wychodziły.

- To z nerwów!

- Ta z nerwów!

- Ta a z czego!

- Sam widzicie, Sam ugułem powiedział, że wyłączy mnie z Matrika i bardzo mu dziękuję, i po prostu 4800 programów mi oddaj, w tamtym roku #!$%@? tyle zmarnowałem.

- Maszyny mówiły, że mnie powinieneś za ochronę płacić!

- Srać #!$%@?!

- Tak

- A ilu buntowników ja dla ciebie złapałem?!

- Idź z matriksa i żyj!

- Ty nabugowane masz, non stop błędy wychodzą!

- Tak.

#kononowicz #patostreamy
Dronstarosielski - > - No dzień dobry! Chciałem ugułem dla was ugułem powiedzieć, dzi...

źródło: comment_1622572131SFlmhz1iLp3YTCYAkoaKLp.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz