Wpis z mikrobloga

@didolo03: nie obklejałbym tego taśmą, wydaje mi się że przestanie się płynnie (lub w ogóle) zwijać
pomysł z krawcową jest w porządku, zresztą ona sama ci raczej się określi na ile taka naprawa będzie solidna i czy utrzyma dorosłego psa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@didolo03: jak na. 25kg to wygląda na mocno wątłą smycz flexi, mój ma 12kg a chodzę z nim tylko na 2cm przepinanej, wcześniej jak był szczenięciem taśmowe przegryzione właśnie zszywalem u krawcowej
@didolo03: wyciągnij z metr, zablokuj, utnij ładnie nożyczkami powyżej, zdejmij z karabinka to szare, odetnij resztę taśmy z karabinka, na taśmę nałóż to szare, taśmę przełóż przez karabinek, zszyj na kwadrat i X, nałóż tą szarą rurkę, jak nowe.

Mój pies przegryzał kilka razy takie smycze.
@m_silvus widuje duże psy na flexi, ja mam (L) czyli według zapewnień firmy uciągnie psa do 50kg. A co do gryzienia to w sumie tylko na początku gryzł i trochę ją przez to osłabił a dalej poszło. Teraz już z tego wyrósł więc raczej sytuacja nie powinna się powtórzyć
Dla potomności (bo ten wynik jest pierwszy w Google): ten plastikowy zacisk da cie ściągnąć w dół, można potem uciąć czesc która jest zła i przeszyc na maszynie. W aktualnym roku wyniosło mnie to 10 zł u krawcowej