Wpis z mikrobloga

My nie pracujemy dla siebie, a pracujemy zeby finansowac normanom kaszojady i wakacje... Rozumiecie to? Jestesmy dymani podwojnie - nie ma zadnego - POWTARZAM - NIE MA ZADNEGO wspolnego interesu pomiedzy nami a nimi.

Powiem wiecej - w naszym interesie jest sprawienie by nastalo pieklo na ziemi - nam odebrali jedyna radosc - zarabianie hajsu (tak wiem smutne zycie bla bla bla ale byla to moja jedyna radosc) , teraz w podatkach i daninach bedziemy placic coraz wiecej na dziecioroby i nieroby - a bedzie tego coraz wiecej bo zamiast obnizac podatki beda one podwyzszane (bykowe juz nadchodzi). Nalezy doprowadzic do zalamania sie spoleczenstwa - dlatego bede glosowal na populistow, popieral sorosa, byl najgorsza wersja siebie kazdego dnia. Do czego zachecam was jak najgorecej... Refugees welcome - nawet muzulmanow bym naprzyjmowal, niech gwalca i morduja ta trzode na ulicy - ich krew moja radoscia.
#przegryw
  • 7
@maxer1892: Przylacz sie do mnie bracie, doprowadzmy do upadku spoleczenstwa. Nie wazne kim jestes - lewakiem, prawakiem, pederasta - razem zaprowadzmy pieklo na ziemi - nie moze byc tak ze moja uczciwa praca wspiera dzieciorobow a ja nie moge sie skupic na wzbogacaniu bo oni twierdza ze z powodu bycia singlem jestesm mniej wartosciowy.
@fatsumitsu pederasta nie jestem, nie mam sprecyzowanych poglądów, uważam że ten burdel na Wiejskiej należy zlikwidować a osły które tam są, do Wronek a jak widzisz czy PIS czy Lewica to jedna klika jest byle hajs się zgadzał, ja nwm z czego oni zapłacą 14 emerytury i dodatkowy socjal, szybciej wyjadę za granicę niż będę dawał się #!$%@?ć co chwilę, społeczeństwo potrzebuję wstrząsu tu 100% racji, powinni zabrać madka dodatki, ja #!$%@?
@maxer1892: Wszedzie dusza podatkami - UK to samo, powoli nie ma gdzie wyjechac, dlatego nienawisc do spoleczenstwa musi byc ponadnarodowa. Musimy byc wrzodem na tkance spolecznej - cierniem ktory ich bedzie jadem trul od srodka.... Zgadzam sie PiSdu i reszta debili rozerwa ten burdel na kawalki, wprowadza bykowe - a kto wroci to pewnie go docisna podatkiem od wzbogacenia sie.... Z kolei zostac w innych krajach bedzie coraz trudniej - zaczyna
@fatsumitsu oj byczqu zgadzam się z tobą, chciałem otworzyć z kumplem biznes, ale #!$%@? jak to policzyliśmy to stwierdzilismy że za mało pieniędzy mamy z dofinansowaniem na start, #!$%@?ć polityków nie ten kraj a polityków #!$%@? którzy dają nie swoje pieniądze na prawo i lewo "Rząd nie ma własnych pieniędzy ma tylko pieniądze obywateli" Żelazna dama
@maxer1892: Dokladnie, kazdy ma zapieprzac dla siebie - zostawilbym tylko pomoc w sytuacjii jak jakas powazna choroba czy cos a reszta - przy dzisiejszym postepie technologicznym oraz mozliwosciach to bez tej napedzanej inflacjii (przez socjal) prawdopodobnie nawet nierob jakis popracowalby z 3 mce i starczylo by mu na lezenie na rok, ale nie, inflacja zzera wszystko mieszkania wywalilo w kosmos, i jedyna szansa to dymanie i placenie na nierobow.... Ludzie nie
@fatsumitsu likwidacja socjalu zostawiamy tylko rodzinne w przypadku skrajnego ubóstwa, obniżamy podatek, wprowadzamy dobrowolny ZUS (każdy o tym sam decyduje), podwyższamy płacę minimalną, dofinansowanie do mieszkań (Niemcy opłacają mieszkania które dają), zniesieniu opłaty cukrowej, wyrównanie wieku emerytalnego (kobiet i mężczyzn) to są takie moje postulaty