Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie to że te nowoczesne postępowe kobiety które teraz mówią o tolerancji, cenzurze słowa aby nikogo nie urazić,
które mają tęczę na FB - one mnie najbardziej gnębiły i wyśmiewały w szkole za mój wygląd co zaowocowało nerwicą w dorosłości.

Taka to jest wielka tolerancja tylko szkoda że dla wybranych.

#blackpill
#przegryw #neuropa #bekazlewactwa
  • 12
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Myślę, że to nie tyle problem kobiet, co standardów jakie narzuca nam społeczeństwo. Często zakorzenione są one w danej kulturze, religii czy tradycji.

Nawet te "postępowe kobiety" ulegają wpływowi, jakie wywiera na nie życie w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: kwestia wieku też, młodzież potrafi być bardzo okrutna, wobec siebie i wobec innych. Młodzi ludzie dopiero ogarniają swoje osobowości, często mają rys narcystyczny z którego "wyrastają", nie są pewni siebie, więc atakują innych. Z wiekiem przychodzi pewność i też jakaś troska o ludzi wokół (to nie u każdego).
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: k0biety nigdy nie były za żadną tolerancją. One są tylko za tym co jest popularne i modne, jakby #!$%@? gówna było modne to by były pierwsze w kolejce. Jakby przegryw i zakola był na zakładce najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na świecie i tak kreowano by "męskość" to by za takimi się uganiały. Dla nich życie jest bardziej skomplikowane niż dla facetów. Dla facetów liczą się znacznie częściej proste zwyczajne rzeczy typu
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Kurde, staram się nie wrzucać wszystkich do jednego worka, ale też miałam taką jedną 'koleżankę'. Teraz walczy z przemocą, a w liceum wyzywała mnie od śmiecia i nawet nie mogła na mnie patrzeć, tak z obrzydzenia. Albo ma przeszłość, której się wstydzi, albo ja nawet nie zasługiwałam na miano człowieka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: mnie broniły w gimnazie jak rzucił się na mnie wg waszej nomenklatury chad sportowiec, a ja zrobiłem nim jakimś cudem jeb o podłogę. Zeznały przed nauczycielami, że się broniłem bo suka co warowała na korytarzu oczywiście ślepa. A dodam, że gość umięśniony jak na 16 lat i karnacja latynosa, a ja ulaniec 90kg xd
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Nie lubię wrzucać ludzie do jednego wora, ale jednak coś w tym jest, jak teraz spojrzę na profile ludzie z którymi chodziłem do podstawówki i gimnazjum, widze tęcze, piorunki itd.
Dodatkowo na ich profilu wpisy o tolerancji, miłości, szacunku itp.
I jak na ironię to były osoby męskie i żeńskie (najbardziej żeńskie) który mnie gnębiły przez 9 lat, a baby wyśmiewąły i poniżały przez wzgląd na mój wygląd.
Więc coś
  • Odpowiedz
które mają tęczę na FB - one mnie najbardziej gnębiły i wyśmiewały w szkole za mój wygląd co zaowocowało nerwicą w dorosłości.


@Mezomorfix: genów nie oszukasz zawsze malowany ptak jest dziobany
  • Odpowiedz