Wpis z mikrobloga

Wersow powiększyła piersi, a niedawno Karol wypowiadał się o piersiach Marcysi. Ta dziewczyna musi mieć baaardzo niską samoocenę i poczucie własnej wartości, że robi sobie te wszystkie operacje, a wydaje mi się, że słowa Karola na pewno miały na to jakiś wpływ. W ogóle ich relacja wygląda tak jakby to ona cały czas o niego zabiegała i kochała go bardziej. Nie przepadam za Weroniką, nie jest najinteligentniejszą osobą, ale trochę mi jej szkoda. Friz mentalnie jest na poziomie swoich widzów, niedojrzały dzieciak. Wymaga od dziewczyny niewiadomo jakiego wyglądu i ciała, a sam jest baaardzo przeciętny i gdyby nie sława i pieniądze mało która by go uważała za atrakcyjnego.
Frizoluszku ciężko wymagać Angeliny Jolie, gdy samemu nie wygląda się jak Brad Pitt.
Możecie się ze mną zgadzać lub nie, natomiast ja uważam, że sporo kompleksów Wersow może wynikać z przytyków Karola. Wielokrotnie powtarzał, że jego ideałem jest Ariana Grande, która z resztą też miała bardzo dużo operacji i zabiegów, a Wersow chyba chce jej dorównać. Friz wydaje się toxic pod tym względem.
#friz
  • 19
  • Odpowiedz
@Santa-papa: nie chodziło mi tutaj konkretnie o piersi, ale o sam fakt, że Wersow ewidentnie podąża za jakimś idealnym wyglądem, którego nie ma i nigdy nikt nie będzie miał. A jej chłopak zamiast ją docenić to jeszcze bardziej ją wpędza w kompleksy. A sama Ariana jest co prawda przerobiona, ale śliczna, a do tego ma niesamowite zdolności wokalne i talent.
  • Odpowiedz
@Fionka_9999: nieironicznie zgadzam się, mozna mowic co sie chce o wersow, ale przynajmniej z tego co ukazuja w internecie wydaje sie osoba ktora naprawde stara sie w relacji w przeciwienstwie do karola, no nie wiem XD
  • Odpowiedz
@eskaj: wersow też ćwiczy i ma dobrą formę, dba o siebie, a rozmiar czy wygląd piersi to nie jest coś co się da wyćwiczyć i oprócz operacji naturalnie nie polepszysz ich wyglądu. Poza tym niektórzy właśnie nie mają predyzpozycji genetycznych do rozbudowywania np.pupy, a Werka genetycznie jest szczupła i niska, a więc drobna. Wygląd twarzy też jest uwarunkowany genetycznie więc sugerowanie lasce żeby coś zmieniła nie jest okej. Praktycznie wszystkie mankamenty
  • Odpowiedz
@Fionka_9999: Widzę, że nie tylko ja w końcu zauważyłem to porównywanie się do Ariany. Problem jest taki, że Ariana już naturalnie ma bardzo dziecięce i delikatne rysy twarzy nawet mając prawie 30 lat, a Wersow gdyby nie te wszystkie zmiany wyglądałaby po prostu jak zwykła dojrzała kobieta, a przez takie #!$%@? mrożona robi się na ideał jej chłopaka, którym nigdy nie będzie.
bombelmao - @Fionka_9999: Widzę, że nie tylko ja w końcu zauważyłem to porównywanie s...

źródło: comment_16223108675YarUxIGZYjE3clTHfNe0e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fionka_9999: nie no #!$%@? bez przesady. Oni sa normalnymi ludzmi to co na filmikach widzimy to pewnie 1% ich zycia xD Wyciaganie wnioskow, ze kompleksy wersow to przez friza to niezla przesada. "Sledzac" kariere wersow od poczatku nawet z przed pojawianiem sie w internecie jako laska friza to widać, ze ciagnelo ja do slawy np. te jej zdjecia co wrzucala i probowala sama zaistniec albo te branie udzialu w konkursie pieknosci
  • Odpowiedz
@bombelmao: pisałam o tym wczesniej pod jakimś postem... Karol kiedyś w którymś filmiku powiedział ze jego ideał kobiety z twarzy i figury to Ariana Grandę a wersow chyba to wzięła za bardzo do siebie i mamy teraz efekty. Nawet zdjęcia czy makijaż to widać ze się nią bardzo inspiruje
  • Odpowiedz
@Fionka_9999: A to nie było tak, że Wersow zainteresowała się Karolem dopiero gdy ten miał pieniądze? Jeśli tak było na serio, to nie dziwię się że chłop wziąłby ją ze względu na wygląd, a nie na charakter.
  • Odpowiedz
@Obiekcja: ona nim zainteresowała się gdy zaczął być bardziej rozpoznawalny, więcej subskrybcji obserwujących itp, ale on do niej podbijał wcześniej więc widocznie spodobała mu się z charakteru. Mi się wydaje, że mu po prostu odwaliło od pieniędzy i popularności i chce mieć jak najładniejszą lalke przy swoim boku. Bo jakby nie patrzeć skoro podbijał do niej wcześniej to widocznie podobał mu się jej naturalny wygląd.
  • Odpowiedz