Wpis z mikrobloga

@Queltas: Jakby tam była dorosła kobieta to z gołym cyckiem spoko? A dziecko to co? Może gołe latać publicznie bo dziecko? Nigdy tego nie zrozumiem szanujmy prywatność dzieci w końcu dorosną i takie zdjęcia będą dla nich niekomfortowe
@Queltas: XDDDD To jest dziewczynka na zdjęciu nie chłopczyk to po pierwsze
Poza tym ciało jest nacechowane seksualnie i nie wmawiaj mi jakiś hipisowskich rzeczy, że jak widzę nagość to mam udawać, że patrzę na stół bo jak nie to jestem jakiś zdegenerowany
Właśnie tu jest wasza fuck logic dziecko biega po plaży nagie a później szok, że zostało porwane bo jakiś zyeb akurat na tej plaży był i tylko sobie
@WyszukanaNazwa: Zero logiki w tym co napisałeś
@Queltas: W porządku, skoro tak uważasz to wrzucajmy więcej nagich zdjęć dzieci do sieci skoro to nic zdrożnego :D Może wstawisz tu swoje z kąpieli? Przecież to nic takiego a jesteś już dorosły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uważanie, że ciało dziecka nie może być seksualizowane gdy tak głośno jest o pedo to skrajna ciemnota.
@Queltas: A Brodka jak jest taka mądra to powinna sobie zrobić na tej okładce aktualne zdjęcie topless a nie wrzucać z czasów dzieciństwa by napędzać kontrowersję i zbijać hajs na tym, że jest o niej głośno. To poniżej pewnego poziomu. Problem pedo jest teraz na czasie a ludzie sami wysyłają materiały, a później "ojej nie wiedziałam, to przecież taki dobry ksiądz był".
@WyszukanaNazwa: Dorośnij. Poza tym to 5-letnia dziewczynka.Tak jak pisałem, skoro to nic takiego, niech mądra Brodka wrzuci aktualne zdjęcie swojego "sutka" ;) Jakoś z nagością dorosłych macie problem a z nagością dzieci nie, ciekawe.