Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem blendera kielichowego.

Obecnie posiadam ręczny wraz z rozdrabniaczem (BOSCH ErgoMixx MSM66120), który w zasadzie mogę polecić, bo spełnia swoje funkcje.

Chce kupić uzupełnienie dla niego pod kątem np. mrożonych owoców i innych rzeczy, które boję się do mojego obecnego wrzucić. Jednocześnie nie muszę mieć funkcji, które mam w obecnym Boschu.

Nie potrzebuje pro sprzętu, jednak myślę, że przyda się kielich przynajmniej 1,5L oraz trochę mocy.
800 W będzie wystarczające, czy lepiej patrzeć na 1000/1200?

Znalazłem Tefal Perfectmix+ BL811D38. Zastanawiam się, czy cena nie jest zbyt wygórowana.
Fajnie wygląda też GÖTZE & JENSEN TB702X (mam od nich czajnik i działa bezproblemowo).
Co o tym sądzicie?

Kupowaliście coś w temacie ostatnio, a może sami przesiedliście się na blender kielichowy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#agd #gotujzwykopem #gotowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolarzino: Korzystałem z jakiegoś podstawowego Eldom'a i działał bardzo dobrze tylko głośno ;) Plusem było to, że części zamienne są dostępne od ręki i nie są drogie, akurat miałem okazję zamawiać uszczelkę pod kielich bo po kilku latach się przetarła. Jak masz więcej hajsu to raczej bym obstawiał boscha bo będzie pewnie dużo ciszej.
  • Odpowiedz
@3mielu: 2200 W robi wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w życiu nic na ali nie kupowałem, może kiedyś w końcu się skuszę xd

@legion84: oo, brałeś jakieś inne modele pod uwagę? "Katujesz" go czasami czymś twardszym, czy głównie miękkie rzeczy? Głównie chciałbym go kupić pod kątem właśnie jakichś mrożonek i niemyśleniu, czy kolejnym razem odpali, a ostrza będą proste. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz