Wpis z mikrobloga

@rss: Powiem Ci tak jak mam wersje 250gb kupiłem ok 3 lata temu do tej pory śmiga. Mam 2 kumpli którzy kupili tą 12gb w tym roku i cały czas na nie #!$%@?ą. Jeden 2 razy wysłał już na gwarancje drugi raz. Wydaje mi się, że coś w tym musi być
@Zioman: ale ja w ciągu miesiąca przejdę grę i na 90% ją potem usunę. Po cholerę mam je trzymać w nieskończoność?

@rss: Lepiej kup wersję 12GB (za 600zł można ją dostać) i kup samemu dysk. Ja sobie wmontowałem dysk WD 1TB (WD10JPVT), za 300zł można dostać i wychodzi tyle co byś dał za konsolę z dyskiem 500GB. A jak tyle nie potrzebujesz to jeszcze mniej Ci wyjdzie.
@Templar: chcę po taniości, więc celuję w używki i zapłacę jeszcze mniej. :) Ma to sens czy np. te draństwa są awaryjne i warto brać tylko nówki? To prawda, że slim są lepsze od superslim (lepiej wykonane, cichsze, mniej awaryjne)?

@Zioman: ...może wróci? :< Kurde, tak naprawdę bardziej kupuję dla tej gry, niż dla GTA V. Przeszedłem dwa razy, ale na pożyczonym egzemplarzu (zarówno gry jak i konsoli :P). Najlepsza