Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mireczki zarówno z #ps4 #ps5 jak i #xbox #xboxone #xboxseriesx
W tym poście chwalimy się w co obecnie gramy i jakie gry mamy na dysku. Zacznę ja
Fallout i Halo przechodzę ostatnio przy piwku razem z @Just_Doesnt_Know
Forza leży na dysku bo lubię czasem dzięki Quick Resume przeskoczyć sobie na samochody by chwilę pobujać się Clio po angielskiej wsi.
Wildlands przechodzę razem z @Yaggar już od 7 miesięcy ale idzie dość sprawnie - średnio jeden wyzwolony region na miesiąc.
Ace Combat 7 na dysku u mnie wylądował ostatnio po raz 3 bo nie mogłem przejść 7 chapteru ale w końcu się udało ()
Biomutant kupiony na premierę i dla mnie sztosik gierka. 16h na liczniku i dopiero co ukończyłem 1/4 gry. Pierwsza gra z tego roku która tak bardzo mi się podoba.
Knockaut City ostatnio grywam że wspomnianymi wyżej kolegami oraz z @angmac Do piwka na wieczór spoko tytuł EtL HtM
Psychonauts leży na dysku i czeka aż się zabiorę za niego w wolnej chwili przed dwójką.
Donut County to moje najlepsze odkrycie wśród gówno gierek z game passa. Bardzo relaksującą gierka o szopie i jego dziurach

Pochwalcie się w co gracie teraz
#gry
źródło: comment_16221407522BS3LUVCbuWEcILIYq83Tc.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Policjant997: Trzeci raz przechodzę Re Village, choć to pewnie nie koniec :) Liznąłem ostatnio trochę Maneater w GP, ale coś mi się zgliczowało przy umiejętności zaawansowanego sonaru.
Odgrzewam po raz kolejny Deus Ex Mankind Divided, bo tego nigdy dość, w szczególności po dodanych 60fps. Z multi tytułów, to Rainbow Six i Titanfall 2.
źródło: comment_1622141653OZGwwVdtOP5pUNjsdIoyIb.jpg
@Policjant997: Halo MCC, Halo 5, FH4, Sea of Thieves, State of Decay 2, Grounded, Minecraft Dungeons, Fallout 76, Grid, Knockout City, AC Valhalla, Cod CW, Fifa 21, DOOM Eternal, Enlisted, Hood, GTA V, RDR 2, RE Village, The Outer Worlds, Rocket League, Psychonauts 2 (Preload), Hitman 3, Wolfenstein: Youngblood, Dragon Ball Kakarott, DBXV2, DB FighterZ, Gears UE, Gears 5, Destiny 2 i D&D Dark Alliance(Pobrane czeka na premiere w XGPU)
Sporo
@Policjant997 nie chce mi się zrzutów ekranu robic, więc tam napiszę z pamięci w co gram
AC Odyssey - kocham Grecję w starożytności, przez co co kilka dni sobie uruchamiam te gierkę i przechodzę misję czy dwie
Apex Legends - szlifuje swoje gówniane umiejętności w te gierkę, bo im będę w niej lepszy tym lepiej radzę sobie też w innych FPSach. Gierka świetnie uczy zachowań, które utrzymują ludzi przy życiu, kładzie nacisk
@rowerek404: Jedyny sprzęt do grania jaki mam. Jak za 1200 zeta było warto IMO. Mam światłowód więc usunięcie danej gry od czasu do czasu nie jest dla mnie wielkim problemem.
@L3gion: nie no, jak za 1200 to spoko, ale to już bym chyba zacisnął zęby i dorzucił tego tysiaka, bo by mnie męczyło, że nie wszystko chodzi tak, jak by mogło. Też mam światłowód, ale żebym do gigabita dobił to nie powiem, maks to jakieś 800mbit, a lubię móc zagrać bez czekania.