Wpis z mikrobloga

Mam dla was coś świetnego co jakiś czas temu testowaliśmy dla was i korzystamy z niego do dziś! Projektor od Blitzwolf który od jest dostępny z Polskiego Magazynu

O Link prosimy pisać na PRIV

Idealny aby stworzyć własne kino w domu i za niewielką kwotę móc cieszyć się ogromnym obrazem i świetna jakością!
Bardzo ważne rozdzielczość natywna to tutaj aż 1080 czyli Full HD! Co przekłada się na naprawdę fajny obraz i to nie małych rozmiarów! Można spokojnie uzyskać obraz nawet do 200 cali (5 metrów przekątnej) i jakość nadal jest dobra, chociaz wiaodmo to jest już takie maximum i jednak lepiej nastawiać się na troszkę mniejszy obraz! Ja na codizien mam coś około 120 cali i oglądanie filmów nocą to wręcz bajka, chociaż głośniki w nim są bardzo dobre i dają radę to zawsze można coś podpiąć mocniejszego dla większego efetku.

Czesto pada pytanie o głośność projektora. Do cichych nie należy jak większość Chińczyków ale podczas oglądania filmu trzeba naprawdę się wsłuchać aby usłyszeć jak pracuje.

Jakość produktu oceniam na bardzo dobra! Nic tutaj nie trzeszczy i nie wygalda jakby miało się rozpaść. Plastik podczas dotyku czuć że nie jest wykonany z jakiego chińskiego "gów*litu"

Na otrzymanie obrazu na poziomie około 120 cali potrzebuję coś koło 3m odległości. Dodatkowo nie musi stać bezpośrednio na wprost ponieważ mamy elektroniczna korekcję trapezowa obrazu, która ustawiamy za pomoca pilota! Ostrość niestety nie jest automatyczna i ustawiamy za pomocą pokrętła na projektorze w zależności od odległości! Dodatkowo w ustawieniach można dostosować i ustawić własne kolory (przydaje się gdy nie wyświetlamy obrazu na białej ścianie) i zmniejszyć obraz w ustawieniach bez potrzeby oddalenia lub przesuwania projektora!

Bezproblemowo można go podwiesić na suficie i obrócić obraz! Z tyłu mamy 2 wejścia HDMI, 2x USB, VGA, AV i wejście na słuchawki, także jest tego sporo.

Jeśli komuś brakuje Androida w nim zawsze można podłączyć Xiaomi Mi TV Stick, lub wsiąść inną wersję od Blitzwolf z Androidem!

W tej cenie ciężko znaleźć coś tak dobrego a w dodatku z wysyłką z Polski
Standardowo co do zakupów na Banggood zawsze polecamy płacić przez PayPal ponieważ wtedy otrzymujemy dodatkowe 180dni ochrony kupującego, czyli takie ubezpieczenie o gwarancję poza serwisem! Bo jak wiaodmo różnie to bywa z chińskimi stronami i sklepami i Nidy nie wiaodmo co im się uwidzi! A jeśli płacić się przez PayPal zawsze sklep patrzy inaczej ja swojego klienta!!

Pozdrawiamy!

Jeśli szukacie czegoś innego piszcie do nas śmiało! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest #banggood #dhgate #aliexpress #geekbuying #promocje #kupony #chinskiecuda #kodyrabatowe #promocje #projektor #projektory #blitzwolf #kino #cudalipl #recenzja
  • 1
  • Odpowiedz