Wpis z mikrobloga

Od kilku dni siedzę i kombinuje nad zmianą telefonu. Obecnie po ciężkich przemyśleniach zastanawiam się nad Oneplus 8 pro i Xiaomi Mi 11(wcześniej odpadł iPhone 11 pro przez notch...). Macie jakieś doświadczenia z tymi telefonami? Ewentualnie skąd najlepiej je zamówić? Na alie cena atrakcyjna, no ale wysyłka z Chin...

#oneplus #xiaomi #smartphone #telefon
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Abra_Kadabra: zdarza się, że nawet jeśli kupisz np na aliexpress to wysyłka jest z Europy więc ani opłat celnych ani nie ma długo czekania.

ja polecę one plus ze względu na soft. Miui od xiaomi dawno już zmienił się w mega kombajn z reklamami...

Jeśli chcesz dodatkowo zaoszczędzić 20 usd to wbijaj na pw po cashback ( ͜͡ʖ ͡€)
@Abra_Kadabra gówno op nie dostaje aktualizacji a jak już dostaje to pogarszają pracę telefonu xd
Ekran mimo lepszego odświeżania to barwami przegrywa mocno z Samsumgami czy iphonami.
Aparat zupełnie nie ma porównania.
Ja zrobiłem ten błąd i nota 9 wymieniłem na op zamiast na iPhona i tylko czekam na dobry powód by go sprzedać i kupić 12.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Abra_Kadabra: podpinam się pod kolegę @Kris031:

Mam podobne przemyślenia, siedzę na Op6, wkurza mnie to że sofcik dopiero pod koniec roku jak już będzie 12 a ja będę udawał że się cieszę z 11 ;d
Iphony zawsze mnie wkurzały ale no long term są dojebix bo przynajmniej żyją długa, wsparcie w salonach mega spoko więc dużo rzeczy się da ogarnąć nie wysyłkowo, więcej akcesoriów etc.

Mimo to że bronie się
@Kris031: Kompletnie się nie zgadzam, nie wiem o jakim OP mówisz więc odniosę się.Aparat oneplusa 8 pro to topka a 9 pro po aktualizacji na równi z s21 ultra,
Ekran w 9 pro jest najlepszy na rynku, więc co ma ci odstawać? Miałem tyle aktualizacji na moim 7 pro że nie zauważyłem żeby jakaś pogorszyła pracę telefonu.
Wymiana op na iphone to downgrade a nie upgrade.