Wpis z mikrobloga

Codzienny HODL Token | #3 | 25.05.2021

Liczba dni od emisji na PCS: 13
Marketcap: $ 5 825 443,37 (+ $ 329 077)
Liczba portfeli: 9,632 (+964)
Cena za 1 mln HODL: $ 0.00760951 (+ $ 0.00024224)
Ilość BNB w puli do podziału: 84,892 (+ 8,368)
Dzienny zwrot z inwestycji 1 BNB: 0.00458 BNB (+ 0.00039)

#kryptowaluty
#dailyhodl

Z newsów:

Emisja na CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/hodl/

Dzięki temu od dzisiejszego poranka nie trzeba już wchodzić przez DApps w dodatkowe aplikacje żeby sprawdzić obecną wartość tokenów.

O HodlToken zaczyna być też głośno na Twitterze:
https://twitter.com/therocketcrypto/status/1397132625857318918?s=21
(Ponad 200k obserwujących)
Pobierz rancorn - Codzienny HODL Token | #3 | 25.05.2021

Liczba dni od emisji na PCS: 13
...
źródło: comment_1621954845txUeSj9sJaTeg0HPYghWYo.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Kielonek: w topowych go nie ma ale podejrzewam że topowi nie robią audytów do każdego nowego coina który się zgłosi i to w ciągu kilku dni. Ale to tylko moje dywagacje, ja za każdym razem zalecam ostrożność przy inwestowaniu w nowe coiny, szczególnie w obecnej sytuacji. Hodl wydaje się ciekawym projektem ale czy przetrwa, kto to wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Kielonek: A co do przywilejów właściciela, to niekoniecznie.

To że mogą zmieniać fee nie znaczy że mogą się zawinąć z całą kasą, teraz zastanawiają się jak uprzywilejować małych inwestorów, którzy nie są w stanie wypłacać reward bnb z powodu prowizji przy wypłacie.

Zmiana źródła charity dotyczy prowizji 1BNB przy dużych transakcjach.

Ostatnie dwa punkty generalnie na pierwszy rzut oka wydają się podejrzane, ale są niezbędne żeby hodlujący dostawali HODLa i BNB
A ile trrzeba mieć HOLD ,żeby jednak coś trafiała na portfel z BNB? Jak na razie się kończy tak ,że opłata 0,60 zł . I mimo tego ,że coś po przecinku jest do odebrania XD Nigdy nic nie dotarło XD Coś jeszcze zjada tą kwotę BNB za paliwo i tak płaci się oddzielnie?
@rancorn:
@Pan_Kielonek
Opłaca się trzymać dalej HOLD ?Czy pozbyć się tyle ,żeby odzyskać wkład czyli połowe xd ;).Urośnie jeszcze czy jak zwykle bywa zaraz wow minie i słupek poleci ?Nie dużo mam tego .Jednak pierwsza poważna sprzedaż na plusie xD Obecnie u mnie z 145 % nabiło Jest szansa na 200%?

Pewnie i tak $ pójdzie na zakup Hold na dołku XD

Czy lepiej trzymać to co mam ?Przyjdą lepsze czasy