Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie dziwi, że w całej sytuacji Marcin-Natalia-Kara mało kto zwraca uwagę na to, że jakby nie patrzeć Marcin wpiepszył się w powstającą relację Skajla-Kara :D Bawi mnie to strasznie. To jest trochę śmiech przez łzy, bo sytuacja wygląda tak, że Skajla w akcie poświęcenia podkłada się xD dla kumpla xD odpada z programu, a przyjaciel mu podbija laskę, z którą on miał nadzieję coś stworzyć po programie xD Ja wiem, że oni niby się znali dwa dni, ale on sam odebrał sobie możliwość dalszego rozwoju tej relacji, a jego przyjaciel Marcin przeciez chciał TYLKO żeby Kara czuła się bezpieczna w programie xD no nie mogę z beki xddd
#hotelparadise
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jpinkman: Jasne, że chciała i to zrobiła i pełen luz, wg mnie ona miała najczystszą sytuację. Ale ona była otwarta na relację zarówno z Kamilem, bo jej się podobał i Marcinem, bo obaj się jej podobali, nawet jak określała, że z Marcinem czuje bardziej energię koleżeńską. Więc czy nie jest to oczywiste, że sytuacja by wyglądała inaczej gdyby Marcin do niej nie podbijał? Jasne, że tak. Tak jak Krystian był
  • Odpowiedz
W sumie właściwie #!$%@? wie jak oni to wszystko odbierają, Kara powiedziała, że jej nie robi że Marcin był z inną dziewczyną, Kamilowi może nie robić, że Kara była z Marcinem a Marcinowi pewnie nic nie robi xD i wszyscy są szczęśliwi xD
  • Odpowiedz