Wpis z mikrobloga

Boston-Brooklyn, tak jak każda seria Brooklyna będzie totolotkiem do obstawiania, wszystko będzie zależeć od indywidualności i bym nie obstawiał u nich pojedynczych meczów, a raczej całą serię
  • Odpowiedz
@iAmTS: @Wojt_ASR_: to jest 13 dodatkowych punktów dla bostonu, moga przegrac 12 punktami i kupon wchodzi a Tatum jest ostatnio on fire i jak rzuci powyzej 30 to powinno być essa
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: davis w playoffsch rok temu mial srednio 10 zbiorki na mecz, a w game1 zagral tragicznie i do przerwy nie mial zadnej zbiorki, a mimo to nastukal 8 na konirc meczu, jeżeli dzis zagra lepiej, a gorzej sie nie da, to powinno wejsc at halftime
  • Odpowiedz
@MSLN: no tak, ale to ta 2 nie oznacza wygranej bostonu? Czy w przypadku handicapu oznacza druzyne której ten handicap dotyczy a win jest na przeciwną? #!$%@? te kody i zasady xD
  • Odpowiedz
@iAmTS: oznacza wygrana bostonu, ale dajac im 13 punktow na start
Znaczy to tyle ze przrgrywajac 100 do 112 i tak kupon rozlicozny jako wygrany, bo boston mial +12.5 punktu u mnke na kuponie czyli jakby wygrali 112.5 (100 z meczu + moje 12.5) do 112
  • Odpowiedz
@MSLN: rok temu w playoffach davis nie byl po kontuzji + nie bylo drummonda, ktory mu zabiera zbiorki

a co do tatuma o to mi wlasnie chodzi. jesli on zabierze rzuty innym i bedzie ceglowal, no to kupon lezy
  • Odpowiedz
@iAmTS: gdyby tam bylo 1 zamiast 2 oznaczaloby to wygrana brooklynu roznica conajmniej 13 punktow np 113 do 112.5 czyli rzeczywistosci 113 do 100(+12.5)
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: no a jak bedzie trafial ro znowu rzuci 60 XD

No ale to takie gdybanie kto w co wierzy bo ogolnie wiadomo ze tak jak napisales, wiekszosc w nba to loteria
  • Odpowiedz
@Szyminho: ogolnie davis strasznie zanizony bo mu nie poszlo w game1, promocja, ja tez próbuję punkty davisa i punkty zbiorki asysty +35
  • Odpowiedz