Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie, znajomy ma 40 urodziny wraz z jego żona myślimy o prezencie padło na zegarek. Proszę nie pytajcie co mu się podoba, bo w sumie nie mamy pojęcia. Chcielibyśmy żeby zegarek robił na nim wrażenie i był po prostu elegancki.Codzienny jego strój to marynarka/sweter. Budżet powiedzmy to 15-18 tys. #zegarki #zegarkiboners #zegarek
  • 16
@PachenkoPP: ciekawe zagadnienie. Kompletnie nie zgadzam się z przedmówcami. Ładny i dobrze dobrany zegarek obroni się bez problemu. Napisz jaki styl życia prowadzi solenizant. Jest kilka typów, które można brać w ciemno i na pewno będzie trafione. Ale nie ma sensu np brać typowego garniturowca dla kogoś kto np. lubi windsurfing itd.
@PachenkoPP: czyli raczej garniturowiec, coś eleganckiego i lub podkreślenie statusu. Prawdopodobnie najlepszy byłby Rolex, ale najtańszy Rolex Oyster Perpetual jest ciut droższy niż budżet który założyleś (5650€). To samo Omega, choć na chrono24 można znaleźć nowy model Aqua Terra już za 4225€, to wciąz ciut więcej niż twój budżet. Ten Nomos który wrzucił kolega wyżej to tez bardzo dobra propozycja (nie pamiętam ile kosztuje). Jeśli coś minimalnie bardziej sportowego to wziąłbym
5650€


@badtorro: Tyle to on kosztuje w teorii, na stronie producenta. Sprzedawcy w Polsce przeliczają sobie po swoim kursie z sufitu, a w Euro nie zapłacisz. Zresztą od ręki w salonie Rolexa to można dostać dwutonowy datejust za 60k, a nie OP.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
5650€

Tyle to on kosztuje w teorii, na stronie producenta. Sprzedawcy w Polsce przeliczają sobie po swoim kursie z sufitu, a w Euro nie zapłacisz. Zresztą od ręki w salonie Rolexa to można dostać dwutonowy datejust za 60k, a nie OP.


@OnufryZagloba: nie będę się spierał. Akurat ten model mnie nie bierze. OP dał taki budżet ze ten Rolex i tak jest poza zasięgiem. Jak sprawdzałem Datejust two tone rok temu
więc nie wiem skąd ta uwaga.


@badtorro: Stąd, że jest duża różnica co Rolex teoretycznie ma w ofercie, a co możesz kupić od ręki, polecam wycieczkę do jakiegokolwiek salonu sprzedającego ich produkty.

Zawsze możesz zamówić z chrono24 bez łaski

Bez łaski i dopłacając co najmniej kilkadziesiąt procent do ceny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
więc nie wiem skąd ta uwaga.

@badtorro: Stąd, że jest duża różnica co Rolex teoretycznie ma w ofercie, a co możesz kupić od ręki, polecam wycieczkę do jakiegokolwiek salonu sprzedającego ich produkty.

Byłem nie raz

Zawsze możesz zamówić z chrono24 bez łaski
Bez łaski i dopłacając co najmniej kilkadziesiąt procent do ceny.

@OnufryZagloba: w przypadku Rolexa rzeczywiście tak jest. W przypadku każdej innej marki tak nie jest. Tak czy owak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OnufryZagloba: skoro już kontynuujemy offtopa to wyjaśnij mi jedno: u Rolexa nie chcesz kupować bo oszukujo na wymianie walut. Na chrono nie chcesz kupować bo skalpują. To jak ty chcesz kupić Rolexa? Ukraść? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)