Wpis z mikrobloga

Ja mam tylko takie pytanie. Co robi to gówno znalezisko na głównej?
Ktoś w to w ogóle wierzy? xD
Oj tak, celowo wymyślili pandemię, żeby teraz nas wszystkich kontrolować! Do tego to wszystko zmierza. Sztuczna inteligencja jest już wszędzie!!! XD
Na pewno szczepionka nie jest jest po to żebyś się nie zaraził koronawirusem, tylko po to żebyś miał czip, który i tak byłoby trudno umieścić w 0,3 mililitrowej dawce szczepionki.
No i dlaczego miałoby się go wszczepiać właśnie teraz, a nie w przypadku innej medycznej procedury?
Takie brednie, które przedostają się do mainstreamu, pokazują poziom intelektualny polskiego społeczeństwa i pewne lenistwo intelektualne. I nie chodzi o wykształcenie, studia itd., chodzi bardziej o to, że ludzie nie weryfikują informacji w internecie. Czytają bzdury i w nie wierzą.
Właśnie PiS wychował sobie właśnie takich wyborców. Bo niby dzięki czemu PiS wygrał w 2014 roku? Dlatego, że siał dezinformację i kłamliwą propagandę, w internecie wciąż były wpisy od rzeczy jak to PO robi co im Niemcy każą, gdy lekarze, naukowcy coś mówili, PiS krzyczał, że to lewactwo, ucząc że naukowcom nie trzeba wierzyć i oczywiście nie podejmował merytorycznej dyskusji.
Dziś mamy tego efekty. I rządy PiS i to, że ludzie nie chcą się szczepić, nie wierzą "lewakom". Między innymi na wykopie właśnie widać jak laicy rozprawiają o szczepionkach, sugerując że mają jakiekolwiek pojęcie o biochemii, składach chemicznych szczepionek i możliwości ich wpływu na organizm a w rzeczywistości czytają bzdury w sieci i je powielają.
#polityka #polska #bekazprawakow #antyszczepionkowcy #bekazszurow
Pobierz Filippa - Ja mam tylko takie pytanie. Co robi to gówno znalezisko na głównej?
Ktoś w...
źródło: comment_1621704709Tm54Eb3exAsVtxyjaxM96w.jpg
  • 2
Oj tak, celowo wymyślili pandemię, żeby teraz nas wszystkich kontrolować!


@Filippa: o cholera, zapomnialem wrzucic zdjecie sniadania na insta, zlozyc zyczenia na fejsbuniu, przeslac pliki przez gmaila, dobrze ze skorzystalem z nawigacji googla jadac samochodem, jestem taki wolny i nikt, NIKT nie zbiera ZADNYCH danych o mnie. Wirus? Szczepionka? Pani, chco nas kontrolowac!