Wpis z mikrobloga

@Fajnyciul22: a czemu ludzie Mandzia nie lubią? z tej jego ekipy wydawał się mi najbardziej spoko, najgorsza to była ta typiara co się ciągle darła wpatka

Bartosh jakby zrobił amonga ze swoimi ludźmi typu ci goście z Polsatu, Delord, Paris, steryd (który udaje 2heada a nawet ogar ma) to byłby git content. Chociaż widać że Rudecki jak przegrywa to mu #!$%@?, co jest chore patrząc na to że Hikaru nawet
  • Odpowiedz
@Fajnyciul22: Ale co w tym dziwnego? Chce szukać widzów w każdej części twitcha bartosz, ani trochę mnie to nie dziwi, przecież zanim się wybił to chodził po kanałach streamerów i pisał do nich, żeby z nim zagrali czy tam że może ich kołczować w tft, chyba Kubon kiedyś pokazywał jakiś fragment logów jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko teraz w sumie tak się wybił, że to
  • Odpowiedz
@vvvariacik: rajon i lewus go złe prowadzą po prostu. Kret podejmuje większość decyzji w oparciu o ich rady.

Dla mnie przekroczeniem granicy było ostatnio #!$%@? w apexa z eyshii, która wygląda na typową patusiarą. Później zresztą ją u siebie promował na kanale. Przy czym tu też doszukuje się winy rajona, bo to chyba on ją podsunął - ale nie dziwię się rudemu, może uda mu się wyrwać kogoś na plecach
  • Odpowiedz