Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Potrzebuję waszej pomocy w wypełnieniu anonimowej ankiety skierowanej do osób pracujących zawodowo ale jak głosi pradawne porzekadło, nie ma nic za darmo, a na sucho to nawet trawa nie rośnie. Chcąc zrekompensować wam wysiłek włożony w wypełnienie ankiety urządzam #rozdajo

Co jest do rozdania? Kody z doładowaniem na #steam Do rozdania jest 1 kod o wartości 25zł, a jeżeli w #rozdajo weźmie udział 30 osób, kolejna szczęśliwa osoba otrzyma kod z doładowaniem #steam o wartości 40zł (pic.rel)
Co należy zrobić, aby wziąć udział? Wypełnić ankietę razem z ostatnim pytaniem o wasz nick na wykop.pl
Kto może brać udział: wszyscy, którzy pracują zawodowo, nawet zielonki. Wiem, że zdarzą się osoby, które mimo tego, że nie pracują, to i tak wypełnią ankietę, a biorąc pod uwagę, że zależy mi na rzetelności, proszę takie osoby tylko i wyłącznie o wypełnienie ostatniego pytania (pytanie o nick z wykopu). Osoby takie również będą uwzględnione w #rozdajo
Do kiedy macie czas na zgłoszenia? Do poniedziałku 24 maja 2021 godzina 21:00.

Z góry dziękuję za pomoc i plusiki ( ͡ ͜ʖ ͡)

#ankieta ale też trochę #pokazkrolika
mastaprzemo - Mirki i Mirabelki! Potrzebuję waszej pomocy w wypełnieniu anonimowej an...

źródło: comment_1621601947o0CjzlDFCjjiLmxYV9HBiq.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Z uwagi, że nie jestem w stanie skontaktować się z Raylayanem, a wyznaczony deadline minął, ponownie rozlosowałem kod steam 25, szczęśliwym zwycięzcą jest @Koresis gratuluję, zaraz otrzymasz nagrodę na PW
  • Odpowiedz