Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Niesamowity mamy kanon piękna dla obu płci w dzisiejszych czasach. Nie idzie ci na tinderze bo jesteś nieatrakcyjny/a? Odpowiedz w 90% jest taka sama: zmniejsz BF a niektórzy faceci bez ładnej mordy mogą jeszcze nabrać mięśni. I to często wystarcza. Czas metamorfozy: średnio z tego co widzę to rok.
Żadne modne ubiory, tatuaże, fryzury itd niewiele zmienia. Zmniejszenie BF i nabranie masy mięśniowej. To zmienia człowieka w #!$%@?.

#changemymind #takaprawda #tinder #zwiazki
  • 33
  • Odpowiedz
  • 2
@JakTamCoTam sama siłownia nie działa, musisz:
- iść na siłkę
- zabrać o cerę
- w coś lepszego się ubrać
- zapuścić włosy lub dobra brodę
  • Odpowiedz
@jojac70: co zazwyczaj się dzieje jak ktoś zaczyna chodzić na silke: 1. Ofc poprawa sylwetki 2. Zmiana diety na zdrowsza, oprócz spalania tłuszczu cera staje się zdrowsza itd, 3. Wiecej endorfin dzięki regularnym treningom- zmienia się usposobienie, 4. Z czasem poznaje się stałych bywalców, nawiązuje znajomości-większe grono znajomych do spędzania czasu, rozwój soft skilli. Powiedziałbym że chodzenie na siłkę sporo daje, ale oczywiście nie oznacza, że zaraz będzie się rozchwytywanym. No
  • Odpowiedz
  • 0
@JakTamCoTam no wszystko zależy od ryja, ja np mam normalna szczękę (bliżej jej do kwadratowej niż birdcelowej xD), a krótkie włosy robią ze mnie sebka, wszyscy mi tak mówili, dlatego spróbuję zapuścić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jojac70: jaki miś? Inaczej miałbym 99+ par. Kobiety wolą idealne rysy twarzy, trochę kanciaste na pewno nie przetłuszczone z zbyt dużym BF. Czyli ogólnie chude twarze i wazne aby nie były jajowate
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G123: karyny możesz wyrywać jak masz BMW. Ogólnie zależy od środowiska, ale są takie którym się podobają agresywni faceci, więc wstrzeliłbys się w jakaś nisze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jojac70: to nie wiem ile masz lat, bo inaczej to ja mam #!$%@? zdjęcie, że spełniam twoje kanony piękna a #!$%@? mnie z laskami które mi się średnio podobają i które raczej nie są mną zainteresowanr
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jojac70: mam jeszcze Badoo i #!$%@? tak samo. Na photofeelerze mi piszą żebym nie robił selfie i więcej się uśmiechał, ale nie mam znajomego fotografa na takie coś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozpendzonyjerz: bo szkoda mi czasu tracić na lajkowanie tylko tych co mi się podobają i lecę w prawo wszystko

@rozpendzonyjerz: to pokaż bo aż jestem ciekaw. Sylwetka przecietna czyli twarz miales normalna a nie ulana co zmienia w #!$%@?. No i pewnie pokazywałes na zdjęciach że czymś się zajmujesz. No i też pytanie jakie pary ci wlazły bo mieć jakiekolwiek to żadna sztuka.
  • Odpowiedz