Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam ludzi. Koleś wystawił jedyna osobę, która chciała z nim przebywać i chyba darzyła go sympatią, żeby przypodobać się osobom, które robiły mu koło czterech liter od paru dni. Ok, jego sprawa, może nie chciał siedzieć w takiej atmosferze. Ale na insta teraz leci pochwała za pochwalą, bo Kamil odkupił swoje winy i postąpił honorowo. Serio?!?
#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marjaewa: No to moja reakcja jako widza, nie przepadającego jakoś szczególnie za nim i nie ufająca jego postaci była raczej pozytywna. Chociaż ja przeważnie mam odczucia a,mbiwalentne do większości rzeczy. Z jednej strony nie chciał robić pod górkę reszcze i zadowolić ich poświęcając się, żeby został ich ulubiony uczedstnik i jego kumpel, z drugiej strony #!$%@? bo nie zawalczył i dupa, bo nie dał zadecydować prawdziwie decyzyjnej postaci w tym
  • Odpowiedz
@caramilla: Pewnie masz rację, ale nigdy nie wiadomo w jaki sposób ludzie zareagują, a przez cały czas Kara dostawała sygnały że nie bedzie dobrze jak wybierze Kamila. Simon jej powiedział wprost; tu nikt go nie lubi, wszyscy chcą Marcina
  • Odpowiedz