Wpis z mikrobloga

1. Wiosna to idealny moment na zbudowanie hotelu dla owadów. Zbuduj jeden i zdaj relację. Wielkość dowolna.
2. Zrób miód z mniszka lekarskiego.
3. Idź na spacer. Zabierz ze sobą album roślin lub weź telefon z aplikacją dot. roślin i aparat (ten w telefonie jest OK). Znajdź 5 różnych roślin wiosennych, zrób zdjęcia, odnajdź jak się nazywają i zrób na ten temat relację.

Przyszła pora na mnie. Chociaż czasu miałem wybitnie mało, słowo się rzekło.

Już w zeszłym roku miałem zrobić domek dla owadów, więc wybór był prosty. Cegłę kupiłem kiedyś, reszta materiałów to odpad. 4 godziny pracy i efekt jak na zdjęciach.

Pamiętajcie, nigdy nie jest za późno, żeby zacząć majsterkować. Może nie jest to wyjątkowe dzieło, ale jednak daje satysfakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkowyzwanie
esce - 1. Wiosna to idealny moment na zbudowanie hotelu dla owadów. Zbuduj jeden i zd...

źródło: comment_1621543502SW0d1dljHu1X4zKcTcMPAy.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@esce: widziałem kilka takich domków w ogrodzie botanicznym i wszystkie wydawały się niezamieszkałe. To w ogóle spełnia swoją funkcję?
  • Odpowiedz
@Szczaf: w tym przypadku pół godziny od wykonania domu to za krótki czas, żeby to stwierdzić ;) Pewnie sporo zależy od geometrii otworów i lokalizacji samego domku.
  • Odpowiedz