Wpis z mikrobloga

@Soothsayer bo dokładnie tak to działa, że skóra się broni i jeszcze bardziej twardnieje. Kup sobie olej z wiesiołka smart me z health labs i nie ruszaj pięt to zobaczysz jakie będą gładkie. Podolog zakazała kategorycznie używać tych skarpetek złuszczajacych.
@MallaCzarna: kurcze wiedziałem, że nie może być aż tak pięknie, albo jakąś felerną wersję dostałem. Po 4 dniach od zabiegu coś tam się połuszczyło przez jeden dzień punktowo, ale generalnie to wszystko się jeszcze bardziej utwardziło i wysuszyło i mam stopy jak z kamienia z kilkoma złuszczonymi plamami, nieciekawie to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MallaCzarna: dobra chyba jednak jest spoko bo widzę, że przyszła druga fala złuszczania. Ten stwardniały suchy naskórek to chyba była już kompletnie martwa tkanka dlatego taka się zrobiła :D uff, a już myślałem, że będę musiał kombinować jak to wszystko wyrównać
@MallaCzarna jeśli całe stopy będą wyglądać tak jak te miejsca złuszczone to jest przepięknie, nie miałem takich chyba od 10 lat xD ogólnie to miałem jeden dzień kiedy nagle zaczęło się łuszczyć i tak samo nagle przestało, wczoraj i dziś do teraz praktycznie nic się nie działo poza jeszcze mocniejszym stwardnieniem więc myślałem, że to tak już zostanie bo jak oglądałem różne filmy dziewczyn na YT to ten proces po 4 dniu