Wpis z mikrobloga

@Trybun_Plebejski: Kupna pizza, kupne żarcie na wynos, McDonald's i tego typu fast foody - kompletnie o tym zapomniałem, że to mogę kupić i zjeść. Natomiast żarcie typu pizza, spaghetti, burgery wołowe, wrapy, kebsy jadam raz na miesiąc (czasem trochę częściej), ale sam je robię od zera jak najdzie mnie ochota.
  • Odpowiedz
@lapovsky: I to jest najfajniejsze, by dobrze się bawić, przygotować, a następnie zjeść ze smakiem. Kupić gotowca to każdy jeden umie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio mi zasmakowały zwykłe banalne tortille z sałatką z kapuchy pekińskiej i zwykłej kiszonej, delikatnie podsmażonym mięsem i sosami czosnkowym i ketchupowym - roboty niewiele, najwyżej trochę wałkowania z tortillą, a poza tym to trochę krojenia najwyżej - a jakie dobre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chlodna_kalkulacja: Identycznie mam, ostatnio wwaliłem w tortille ser żółty, parówkę,sosik z ogórka kiszonego majonezu i ketchupu, do tego sałata kiszona, pomidor i zapiekłem, było takie #!$%@? że pół dnia kminilem czy nie zacząć tego sprzedawać bo u mnie w mieście nic tak dobrego nie dostanę XD tyle że tortille mi nie wychodzą i dorwalem jakąś fit z ziarnami z biedry.. masz jakiś patent na te tortille? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@lapovsky: Opatentuj i załóż swój healthy fast food. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robiłem coś w stylu przepisu podobnego do załączonego filmu, tylko ciut grubsze. Tylko uwaga, bo jak za długo będziesz je piec, to się zrobią łamliwe i chrupiące, a więc takie nachosy, też są świetne np. do dipów. xD
  • Odpowiedz