Wpis z mikrobloga

To się dzieje, Najman vs Murański
#!$%@? mać, Najman to jest jednak niezawodny. Jak dojdzie do tej walki to chyba jednak zapłacę za to ppv i to nawet te konferencje kupię xD.
Pojedynek mitomana sportowca z mitomanem gangsterem. Może być coś lepszego?
#famemma #najman #mmavip
  • 34
  • Odpowiedz
@joseone: który ma technikę menela zaszczanego pod żabką. Odpuścił z taxi złotówą, który już jest normalnym fighterem i każdy, co się śmieje, że ZŁOTÓWA XD to jest brainletem do potęgi, zobacz jego treningi, ile poświęcił dla tego, ile schudł, jak technicznie się wyrobił i jaką walkę dał, w której niestety właśnie został po jakimś czasie znokautowany, ale umniejszanie taxi złotówie umiejętności jak na freaka to...

Jaca to i by z
  • Odpowiedz
@ThiZ: Widziałeś kiedykolwiek walki Najmana w boksie? On gówno umiał i gówno umie, żaden z niego byk tylko ulany kloc w tym momencie. A to co widziałeś u Jacy to nic nie świadczy. Nigdy go nie widziałeś na worku albo tarczach, więc co możesz wiedzieć o jego technice?
  • Odpowiedz
@joseone: Aleś ty głupi w tych tematach, oby doszło do walki, z chęcią zobaczę co będziesz po niej #!$%@?ł. Nie wiem czego nie rozumiesz, że jeśli na tle bokserów umiejętności Najmana są niskie, nie zaprzecza temu, że będą ogromne na tle zaszczanego żula. Muran pewnie nie potrafi gardy trzymać a co dopiero zadać cios z rotacją, banalny, podstawowy. Najman z poprawną techniką i łapami ciężkimi przez pół życia treningu boksu
  • Odpowiedz
@ThiZ: Muran ma nasrane w bani, nie wiadomo co umie. Ale po samych wywiadach i zachowaniu widać, że ma charakter. A to już wystarczy na Najmana. Jeśli do takowej walki dojdzie to już czekam na Twoje fikołki co tym razem nie poszło Najmanowi. Dziwi mnie strasznie, że taki EKSPERT jak Ty daje się nabierać jeszcze na to, że Marcinek ma jakieś umiejętności
  • Odpowiedz
@joseone: Każdy, jakikolwiek bokser, który trenuje pół życia, będzie miał wiele większe umiejętności od mitomana murana, który widać, że nie ma żadnego charakteru, to zwykły płaczek mitoman. Widziałem coś tam shota, że jak bodajże Szeliga czy ktoś tylko do niego się spruł to od razu płacz na mordzie wypisany. To jest słaby gość, który nadrabia psychikę tą #!$%@?ą postawą a wy łykacie jak pelikany, dzieciaki XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nawet bokserzy z bilansem
  • Odpowiedz
@ThiZ: Dobrze ekspercie, widzę że fantastycznie się znasz na boksie. Punktowałeś już walkę wieczoru z ostatniej gali? Bo taka ekspertyza by się przydała
  • Odpowiedz
@ThiZ: człowieku, ale ja nigdzie nie piszę, że Muran by pokonał Najmana. Ta walka do zagadka i być może Najman by ją wygrał, ale znając jego umiejętności to trzeba być odważnym albo głupim, żeby twierdzić że na 100% Najman jakąś walkę może wygrać xd
  • Odpowiedz
Jedyna dobra walka Najmana jaką ja widziałem to była przeciwko Salecie gdzie powinien wygrać, ale to jak on się poddał też było żałosne i niewielu ludzi mu pamięta, że faktycznie Salete zdominował.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: no ta łokcie, gole łapy, long niech jeszcze powie, ze bez szczęki i ochraniaczy na jaja no mu jest wszystko jedno jak walka ma sie skończyć w 10s i tak XD
  • Odpowiedz