Wpis z mikrobloga

Obejrzałem walkę Kasjo-Parke pierwszy raz od gali i wnioski mam następujące...

Parke wygrał. Dlaczego?

- przede wszystkim uderzał celnie - miał więcej celnych ciosów
- miał więcej znaczących trafień (wiadomo, że tam nokautu nie mogło być, ale dwa razy Kasjusza na sekundę zamroczyło)
- dominował w klinczu
- świetnie kontrował
- nie bał się wymiany ciosów i to też szło mu dobrze.

Inb4 od początku byłem za Kasjo. Chciałbym, żeby wygrał, żeby utrzeć nosa temu #!$%@? Sidowi, całemu środowisku spinaczy profajterów (hurr durr mój sport, a oni go beszczeszczą) i KSW, ale on tego po prostu nie wygrał ¯\_(ツ)_/¯

Decyzja nie zostanie zmieniona.

Róbcie skriny. Jak zostanie zmieniona to usunę konto w tym samym trybie co @Gulczas1337 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#famemma
  • 28
  • Odpowiedz
@Dreamies931: no wedlug mnie to sedzia przerywal klinczowanie Parka i Kasjo na to darl morde, ze Irol caly czas dążył do klinczu, w których rywala faulował (uderzenia głową). I błagam, nie piszmy już o brudnym boksie, czy że to było na granicy faulu, bo jakby było na granicy to by nie dostał (za to samo!) później ostrzeżenia i minusa (za sytuacje stykową, bo tam jednak był przypadek)
  • Odpowiedz
@Misticmac: No tak, bo w klinczu tez można zadawać ciosy. Blokujesz przeciwnika samemu uderzając na głowę lub korpus. Klinczem przerywasz akcje które są dla ciebie względnie niebezpieczne. Bokserzy w klinczy często "wieszają" się na przecinku żeby zabrać mu jak najwięcej energii - meczą go. To nie jest takie zwykłe przytulanie się do przeciwnika.
  • Odpowiedz
@Dreamies931: nie, meksykanski boks to stanie frontalnie do przeciwnika, napieranie do przodu (zero cofania) i przyjmowanie wymian.

Wchodzenie glowa w garde przeciwnika lub pchanie to w boksie faule
  • Odpowiedz
@AleDlaczegoTak: Natomiast ciężko określić to jako argument dzieki, któremu parke na kartach sędziów mial wygrać, bo klincz jest niedozwolony. To, ze zabiera energię przeciwnikowi, bądź daje chwile wytchnienia to inna kwestia. Natomiast nie można mówić, ze w boksie ktoś kogos zdominowal w klinczu
  • Odpowiedz
@LubieHardkor: nie jestem żadnym ekspertem, napisałem co miałem na myśli. Skoro sędzia tego nie przerywał i dał tylko jedno ostrzeżenie i ujemny punkt to ufam, że tak można. Jeśli jest inaczej to dlaczego tu jesteś i mi odpisujesz, a nie stoisz w oktagonie FameMMA, który oglądam w moim komputerku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A no dlatego, że nie jesteś tak kompetentny jak tamten sędzia ( ͡~
  • Odpowiedz
@Dreamies931: Ale dlaczego ktos ma obalać Teoje argumenty i dlaczego nazywasz nas napinaczami. Ja odpisalem tylko na ten klincz, bo czy wggral Parke czy kasjo to już mi się nie chce z nikim dyskutować i temat się już wyczerpał
  • Odpowiedz
@Misticmac: nie jesteś napinaczem, chodziło mi bardziej o ludzi takich jak LubieHardkor...

nie tyle obalać, co po prostu podyskutować na ten temat. Po to wrzuciłem opinię, żeby o tym pogadać, wymienić się argumentami. A do tej pory jedyna dyskusja dotyczy mojego błędnego sformułowania, z którego się wyżej usprawiedliwiłem.
  • Odpowiedz
@Dreamies931 właśnie podałeś argumenty stricte mentalne, z tych twoich myslnikow punktowane są tylko trafienia celne, które i tak nie mają przewagi nad trafieniami które doszly, to mnie wyzywali od wykopkow który się #!$%@? zna A takie cos ma 15 plusow i jeszcze ludzie mu racje przyznaja XDD pogodzccie się z tym że poszedł wałek żeby rozglosnic gale medialnie, a zwyciestwo parka to zobaczycie jedynie jak se stworzycie taka postac w fight night
  • Odpowiedz
@Dreamies931: dobra no to w moich odczuciach.
-Celne ciosy.
Tu nie mam zadnych oficjalnych statystyk. Byla jakas grafika, ale z tego co sie orientuje to nie byla oficjalna. Takze ciezko mi stwierdzic. Wydaje mi sie, ze Parke faktycznie zadawal wiecej czystych ciosow na glowe, natomiast Kasjusz na korpus. Teraz kwestia jak to rundowo wygladalo (kazda runda jest punktowana oddzielnie) i nie jestem w stanie stwierdzic, bez oficjalnych danych, ile z tych
  • Odpowiedz
Jeśli jest inaczej to dlaczego tu jesteś i mi odpisujesz, a nie stoisz w oktagonie FameMMA, który oglądam w moim komputerku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A no dlatego, że nie jesteś tak kompetentny jak tamten sędzia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Dreamies931: trochę argument z dupy, bo nawet sędziowie od boksu zapunktowaliby tą walkę inaczej, a przypomnijmy tamci w oktagonie nie byli sędziami od
  • Odpowiedz