Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lvl, a mam poczucie ze moje „młodociane” zycie już się kończy. Aktualnie studiuję, ale niedługo kończę z tym zabawę (przynajmniej na razie) i będę zmieniać prace na #korpo. Do tej pory nie byłam w stałym związku, coś tam szukam ale w dobie pandemii jest o to ciężko. Czy to prawda, że moje życie towarzyskie już się skończy w momencie znalezienia nowej pracy? Ze już poznawanie nowych osób będzie o wiele rzadziej się przytrafiało? Ponoć są imprezy integracyjne xddd Przez swoją aktualna prace poznałam sporo nowych osób, ale nwm jak to później wyglada...

Bo jak nie studia/praca to pozostaje internet ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a383ad1e7e7f000be5ff32
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam 20 i mam takie samo uczucie xD
Skończyłem szkołę średnią, znajomi się porozjeżdżali, a na studia dzienne raczej się nie wybieram. Zreszta nawet jakbym poszedł to musiałbym i tak pracować żeby się utrzymać, więc nie miałbym czasu na "przedłużanie młodości"
  • Odpowiedz
@filozof900: kto chce znajdzie czas, kto nie chce - znajdzie powód, mi się udaje utrzymywać życie towarzyskie na normalnym poziomie mimo iż większość moich znajomych już jakieś małżeństwa, dzieci, oczywiście jest to ograniczone niż za czasów szkoły średniej gdzie można było latać gdzieś codziennie, a obecnie często po pracy zwyczajnie jedynie o czym się myśli to iść na jakiś trening lub odpocząć w domu

Imprezy integracyjne są, ale w dobie korona
  • Odpowiedz