Wpis z mikrobloga

I jak ma być dobrze w tym #ubereats xD 2lata temu zamawlem jedzenie i dostałem nie to i do tego spóźnione o jakas godzine xD Teraz dostałem kod na 50 zl więc stwierdziłem czemu by nie może sie cos zmienilo xD #!$%@? o 17 15 mialo być zamowienie(jak to pisze jest 18 25) i ani slychu ani widu po jedzeniu, najgorsze jest to że realnie zaplacilem jakies 30 ziko z góry xD Finał taki że od godziny siedze glodny i czekam az przyjdzie zamówienie #!$%@? wie jakie #!$%@? wie kiedy i w jakim stanie xD Naprawdę jak wy tam zamawiacie xD ubereats < gowno < pyszne.pl
  • 4
@IwanDestruktor Nie wiem z jakiego miasta i restauracji zamawiasz ale ja raczej nie miałem większych problemów. Poza tym, że zamawiam zawsze w dziwne miejsca i kurierzy dzwonią bo nie mogą mnie znaleźć ¯_(ツ)_/¯
@IwanDestruktor: kod na 50zl dostales to bylo zamowic za 50zl i bys mial zarcie za darmo albo za cene dowozu xD To coś ty zamówił lol
Po drugie to jak jest duzo zamowien to czas oczekiwania moze sie wydluzyc ale chyba nigdy dluzej niż godziny nie czekałem
Ja mam same dobre doswiadczenia z ubereats, glovo to gowno natomiast.